منتو مهاجرت

راهنمای سفرجاذبه های دیدنیتورهای لحظه آخریبخش مهاجرتمعرفی هتل ها

لرنو وب

نکات سفر

مالیات و عوارض در ارمنستان

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 مالیات و عوارض در ارمنستان

مالیات

عموما مالیات هم در قیمت ها محاسبه می گردد به جز مواردی در هتل ها. پولی که بابت غذا در رستوران می‌پردازید مالیات و دستمزد را هم شامل می‌شود ولی خیلی از آمریکایی‌ها برای پیشخدمت هزینه‌ای اضافی پرداخت می‌کنند. باید بدانید که پرداخت دستمزد، اجباری نیست بلکه به الویت‌ها و حسن نیت فردی شما بر می‌گردد. اگر مایل هستید که دستمزد اضافی پرداخت کنید، می‌توانید به پیشخدمت ۵۰۰ درام (۳۰۰۰ تومان) یعنی حدود یک دلار بپردازید.

امنیت در ارمنستان

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

امنیت در ارمنستان

 توجه داشته باشید اگر به دنبال تور های مسافرتی هستید و اینبار تور ارمنستان را انتخاب کرده اید باید بدانید به طورکلی و یا در ایروان آمار جرایم بالا نیست اما در حال افزایش است و باید مراقب باشید. همچنین مراقب باشید کسانی که مشروب خورده اند و مست هستند و در خیابان ها ممکن است مشکلاتی ایجاد کنند. مراقب بعضی از خودپردازها هم باشید تا حساب شما را خالی نکنند.

غذا و رستوران در ارمنستان

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.75 (2 Votes)

غذا و رستوران در ارمنستان

خوشمزه ترین قسمت سفر و گردشگری بی شک غذاهای مرز و بومی ست که به آن وارد میشویم . در واقع میتوان گفت یکی از تفریحات تور ارمنستان ،لذت بردن از غذا های این کشور است . آشپزی ارمنی نزدیک به سبک آشپزی ایرانی و ترکی است بطوریکه غذاهای مشترک بسیاری در این سه کشور می‌توان یافت. استفاده از شیر و فرآورده‌های لبنی مانند ماست و دوغ مخصوص ارمنی را نیز

خدمات ارتباطی تماس و سیم کارت در ارمنستان

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

خدمات ارتباطی تماس و سیم کارت در ارمنستان

خیلی ها قبل از مهاجرت به قصد تفریح و گردش از طریق تور های مختلف اقدام میکنند. بعضی از این افراد که تور ارمنستان را برای گردشگری انتخاب میکنند نگران ارتباط با خانواده خود هستند . برای رفع این نگرانی ها لازم است این مطلب را بخوانند.

شبکه های 2G، 3G و 4G در سیستم مخابراتی ارمنستان راه اندازی شده‌اند و این نشان دهنده

نکاتی در مورد تور ارزان ارمنستان

در منتو ما سعی خود را کردیم که سفر ارزان ارمنستان را برای شما فراهم کنیم.در منتو ارزان ترین تور های ارمنستان از سراسر آژانس ها به صورت لحظه ای جمع آوری می شود و در سایت به نمایش در می آید.منتو شما را بی نیاز می کند از اینکه مدام بخواهید در اینترنت دنبال تور ارزان ارمنستان بگردید.کافی است به ما مراجعه کنید و پایین ترین قیمت تور ارمنستان را ببینید.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس