منتو مهاجرت

راهنمای سفرجاذبه های دیدنیتورهای لحظه آخریبخش مهاجرتمعرفی هتل ها

لرنو وب

مکان های دیدنی

مکان های دیدنی آلمان (14)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

آلمان

مرکز زندگی دریایی

این مرکز یکی از محبوب ترین مکان های دیدنی شهر هانوفر در نزد خانواده هاست. در این مرکز دریایی گردشگران می توانند با استفاده از فن آوری های پیشرفته و مدرن سفری رویایی اما در عالم واقعیت به اعماق دریاها داشته باشند و با زندگی موجودات دریایی آشنا شوند. کوسه ها ، عروس های دریایی و میگوها از جمله حیوانات این مرکز دریایی هستند.

مکان های دیدنی آلمان (13)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

آلمان

باغ های هرنهاوزن

باغ های هرنهاوزن شهر هانوفر بسیار وسیع بوده و دارای شهرتی فراوان هستند. این باغ ها که با الگو برداری از باغ ورسای کشور فرانسه ساخته شده اند ، در قرن هفدهم میلادی به وجود آمده اند. این باغ ها در تمام فصول فصل زیبا هستند ، اما زیبایی آنها در بهار دوچندان می شود. بازدیدکنندگان و گردشگرانی که به هانوفر سفر می کنند حتما از این باغ ها دیدن می نمایند.

مکان های دیدنی آلمان (12)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

آلمان

موزه ی ملی باواریا

موزه ی ملی باواریا توسط گابریل فانسایدل ساخته شده است. در بخش شرقی این موزه مجسمه ی شاهزاده ریجنت لویتیولد قرار دارد. این موزه دارای بخش های مختلفی از جمله موزه ی تاریخ ، موزه ی فرهنگ و هنر ، موزه ی صنایع دستی ، نمایشگاه چینی آلات ، و نمایشگاه شیشه های منقوش می باشد.

مکان های دیدنی آلمان (11)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

آلمان

میدان مارین

میدان مارین یا مارینپلتز اصلی ترین میدان شهر مونیخ است. این میدان دید بسیار خوبی نسبت به کلیساها، بناهای تاریخی و جاذبه های شهر می دهد. در این میدان جایگاه مارینسوله، مجسمه ی طلایی حضرت مریم ، ستون ماریان و تالارهای جدید و قدیمی مونیخ قرار دارند. در برج تالار جدید مونیخ ،گلوکنشیل ، کاریلونی با سنتوری ناقوسی و بسیار زیبایی قرار داده اند که بیش از یک قرن قدمت دارد. هر روز در هنگام ظهر این ساز را می نوازند و وقایع تاریخی باواریا را به نمایش می گذارند.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس