منتو مهاجرت

راهنمای سفرجاذبه های دیدنیتورهای لحظه آخریبخش مهاجرتمعرفی هتل ها

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

ایتالیا

گنجینه های استثنایی هنر و معماری کشور ایتالیا در شهر‌های رم، ونیز ، فلورانس و ناپل گرد هم آمده که بازدیدکنندگان را به سمت خود می‌کشد به مانند جذب شدن پروانه به دور شمع. با این که اشغال اکثر مکان‌های معروف در جهان و آوردن پادشاهی روم خوشایند نبوده، همچنین سفر مارکوپولو به ونیز و اضافه کردن آن در سمت راست نقشه، اما ظهور افرادی همانند جوتو، داوینچی، برونلسکی، و میکل آنژ مجموعه‌ای هستند که باعث تولد بزرگ هنر غرب شده اند. در حقیقت بدون اغراق باید گفت این روز‌ها هنوز مهندسان، مجسمه سازان، و معماران از آثار این کشور برای پروژه مهم الهام می گیرند.

هنرمندان و صنعت گران در سراسر ایتالیا برای حمایت از صنعت و تاریخ، کارهایی مانند ابریشم بافی، شیشه ها‌ی رنگی، چرم و سرامیک را در کارهای خود استفاده می کنند و همین امر باعث شده است که این هنر را سینه به سینه حفظ و منتقل کنند.

 

 

ایتالیا

آب و هوای ایتالیا :

تمام شهر های ایتالیا در ماه های تابستان گرم هستند ولی در شهر های جنوبی هوا گرمتر است. در رم گرم ترین ماه های سال از می شروع شده و گاهی تا اکتبر نیز ادامه دارند. زمستان در شهرهای شمالی ایتالیا سرمای هوا با بارش باران و برف همراه است ولی در جنوب کشور هوا گرم تر است، میانگین دما 10 درجه سانتی گراد در زمستان است. در اغلب شهرهای ایتالیا رطوبت هوا کم است. در رم، ناپل و جنوب ایتالیا متوسط دمای هوا در روز 30 درجه سانتی گراد است ولی شب ها معمولا خنک تر است.

ایتالیا

ساعات اداری در ایتالیا :

ساعت کاری رایج در ایتالیا معمولا از دوشنبه تا جمعه از 9:00 (گاهی 9:30 ) تا 13:00 و از 15:30 ( گاهی 16:00 )تا 19:00 یا 19:30 می باشد. در ماه های جولای و آگوست اغلب دفاتر بعد از ظهرها تا 16:30 یا 17:00 باز هستند. ادارات دولتی، بانک ها و ... در تعطیلات رسمی کار نمی کنند.

اغلب فروشگاه ها (به جز آنهایی که در تعامل با گردشگران هستند) در روزهای یکشنبه تعطیل هستند.

بانک ها دوشنبه تا جمعه از 8:30 تا 13:00 یا 13:30 و از 14:00 یا 14:30 تا 16:00 مشغول به کار هستند.

 ایتالیا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

این موارد جالب را هم ببینید .

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس