منتو مهاجرت

راهنمای سفرجاذبه های دیدنیتورهای لحظه آخریبخش مهاجرتمعرفی هتل ها

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

ایتالیا

نکاتی برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها:

سکونت در خارج از شهر

سکونت در اطراف شهر و حومه رم می‌تواند هزینه‌هایتان را در طول این سفر کاهش دهد و همان‌طور که می‌دانید، هزینه اسکان یکی از بالاترین هزینه‌ها است. البته غذا خوردن در خارج از شهر  هزینه بسیار پایین‌تری برای شما خواهد داشت. برای گردش‌های خود می‌توانید به‌سادگی از طریق قطار به رم بروید.

غذاهای ارزان میل کنید

هزینه خوردن پیتزا و ساندویچ در رم با هزینه غذا خوردن در رستوران‌ها بسیار متفاوت است. همان‌طور که گفته شد، غذا خوردن در رستوران‌ها می‌تواند بسیار پرهزینه باشد. اگر تصمیم داریم یک وعده غذایی ارزان‌قیمت میل کنید، بهتر است به اطراف رودخانه و محله Trastevre بروید.

ایتالیا

خرید کارت توریست

اگر تصمیم دارید در سفر خود به رم از موزه‌های بسیاری بازدید کنید، بهتر است که از کارت‌های مختلف رم برای کاهش هزینه‌ها خریداری کنید که در این بین می‌‌توان به کارت‌های رفت‌وآمد، باستان‌شناسی یا بلیت چهار موزه (یک بلیت ترکیبی است که می‌‌توانید در چهار موزه از آن استفاده کنید) اشاره کرد. با استفاده از این کارت‌ها گردشگران هزینه بسیار پایینی را برای بازدید از تمام جاذبه‌های گردشگری پرداخت می‌کنند.

ایتالیا

وضعیت سرویس بهداشتی در ایتالیا:

در تمامی فرودگاه ها، ایستگاه های مترو، رستوران ها، پمپ بنزین ها و مکان های عمومی سرویس بهداشتی تمیز دارند و با نام های DONNE یا SIGNORE برای بانوان و UOMINI یا SIGNORI برای آقایان مشخص شده اند.

باید بگوییم که از زمان ورود تا خروج شما از کشور ایتالیا ، تجربه‌های بی‌ پایانی خواهید داشت. مخصوصا درباره غذاهای این کشور. مهم نیست که شما چقدر اهل غذا پختن و آشپزی هستید، مهم این است که غذا‌هایی‌ که امتحان می‌کنید که تا به آن روز تجربه پختن آنها را نداشته اید.

ایتالیا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

این موارد جالب را هم ببینید .

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس