منتو مهاجرت

راهنمای سفرجاذبه های دیدنیتورهای لحظه آخریبخش مهاجرتمعرفی هتل ها

لرنو وب

هتل ها

هتل فلرید تویل پاریس

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

هتل فلرید تویل پاریسهتل فلرید تویل در بین منطقه  Arc de Triomphe  و Trocadero قرار گرفته است.این هتل ۳ ستاره ۲۰۰ متر از ایستگاه مترو Boissiere فاصله دارد.هتل فلرید تویل از لحاظ دسترسی به مکان های دیدنی و توریست پذیر شهر از موقعیت بسیار عالی برخوردار است. این هتل لوکس ومجلل دارای ۵۲ اتاق ، سوئیت ، همچنین اتاق و امکانات برای معلولین بوده که هر یک به زیبایی تزئین و از لوازم اختصاصی برخوردارند . خانواده های پرجمعیت و یا آن دسته از مسافرینی که به فضای بیشتری احتیاح دارند، می توانند سوئیت های بزرگ و یا اتاق های بزرگ خانوادگی با حال مجزا را انتخاب نمایند.

هتل رجنس پاریس

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

هتل رجنس پاریس

پاریس با لقب شهر نور و پایتخت کشور فرانسه، مرکز و یکی از شهرستان‌های ناحیه ایل- دو- فرانس شناخته می شود و مکان برخی از بهترین و لوکس ترین هتل ها می باشد.از هتل های معروف و زیبای شهر پاریس می توان به هتل معروف و ۳ ستاره رجنس اشاره کرد . هتل رجنس از ۲۷ اتاق استاندارد ،۱ تخته ،۲ تخته، سوئیت خانوادگی ، اتاق پاک و بدون سیگار و اتاق های ضد صدا تشکیل شده است . اتاق های زیبا و لوکس هتل رجنس از دکوراسیون و طراحی منحصر به فردی برخوردار می باشد . مبلمانی راحت ، نور کافی و پنچره هایی رو به مناظر شهر از ویژگی های این اتاق های مدرن است .

هتل یورپ ساینت سورین نتردام پاریس

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

هتل یورپ ساینت سورین نتر دام پاریس

هتل یورپ ساینت سورین در منطقه Latin Quarter در پاریس قرار گرفته است. این هتل ۳ ستاره ۲۵۰ متر از کلیسای نوتردام فاصله دارد. برای رفتن به ایستگاه متروی Saint-Michel تنها ۱۰۰ متر را باید پیمود. موقعیت جغرافیایی بی نظیر، از ویژگی های متمایز این هتل می باشد. همچنین موزه لوور نیز ۲۰ دقیقه با هتل فاصله دارد.

هتل نوتل پرت درلینس پاریس

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

هتل نوتل پرت درلینس پاریسهتل نوتل پرت درلینس در قلب پاریس قرار گرفته و از موقعیت جغرافیایی بسیار عالی برخوردار می باشد. این هتل ۴ ستاره تنها ۲ دقیقه تا ایستگاه مترو فاصله دارد.هتل نوتل پاریس پرت درلینس دارای ۱۵۰ اتاق لوکس وسوئیت خانوادگی می باشد که همگی اتاقهای این هتل ۴ ستاره با امکانات رفاهی و دکوراسیون مدرن مجهز شده اند. همچنین اتاق ها دارای سیستم تهویه مناسب ،گاوصندوق و تلفن مستقیم می باشد.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس