منتو مهاجرت

راهنمای سفرجاذبه های دیدنیتورهای لحظه آخریبخش مهاجرتمعرفی هتل ها

لرنو وب

دیدنی های آنتالیا مکان های دیدنی آنتالیا جاذبه های آنتالیا

دیدنی های آنتالیا,مکان های دیدنی آنتالیا,جاذبه های آنتالیاآنتالیا به عنوان یکی از توریستی ترین شهرهای ترکیه میباشد.دیدنی های آنتالیا باعث شده است تا تور آنتالیا یکی از محبوبترین تورهای مسافرتی در ایران باشد.آنتالیا به عنوان یک شهر توریستی دارای سواحلی فوق العاده, هتل ها و مراکز خریدی فراوان میباشد.

دیدنی های آنتالیا,مکان های دیدنی آنتالیا,جاذبه های آنتالیا

هرساله ایرانیان بسیاری برای تعطیلات به این شهر ترکیه وارد میشوند و جاذبه های آنتالیا دیدن میکنند.از مکان های دیدنی آنتالیا میتوان به شهر قدیمی کلاچی, موزه آنتالیا, اسکله قدیمی, برج ساعت, شهر پرگ آنتالیا و ... اشاره کرد.

شهر قدیمی در آنتالیا و آشنایی با مناطق دیدنی آنتالیا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

شهر قدیمی در آنتالیا و آشنایی با مناطق دیدنی آنتالیاشهر قدیمی در آنتالیا و آشنایی با مناطق دیدنی آنتالیا

شهر قديمی در مركز آنتاليا

شهر قديمی آنتالیا به وسیله رومی ها بنا گرديد و با ديوارهايی بلند كه به دريا ختم می شده احاطه وتحت حفاظت بوده است ؛برای همین امروزه این شهر به نام قلعه معروف مي باشد. شهرقدیمی كه در دوره سلجوقی توسعه يافته و به بندر گاهی تبديل شده؛ از آثار مهم تاريخی منطقه بحساب مي آيد .

سواحل آنتالیا و آشنایی با استراحتگاه های ساحلی آنتالیا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)

سواحل آنتالیا و آشنایی با استراحتگاه های ساحلی آنتالیا				   سواحل آنتالیا و آشنایی با استراحتگاه های ساحلی آنتالیا

سواحل آنتالیا

طول سواحل آنتالیا با در نظر گرفتن ناهمواری ها 650 کیلومتر و طول مستقیم آن 500 کیلومتر است. عمق دریا در بخش های غربی ساحل آنتالیا به خاطر شیب تند کوه های مشرف به این قسمت ها بیشتر می باشد. در ساحل های قاش ، دمره ، فینیکه ، کوملوجا ، تکیراوا و کمر پلاژهای طبیعی بسیار خوبی وجود دارد. در شرق آنتالیا هم پلاژهای کونو ، بلک ، لارا ، کارپوز کالدیران قرار دارد. در آنتالیا تعداد زیادی از

سفری هیجان انگیر در آنتالیا با تور کواد سافاری آنتالیا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

آنتالیاسفری هیجان انگیر در آنتالیا با تور کواد سافاری آنتالیا                    

آنتالیا منطقه‌ای ساحلی می‌باشد که دارای تابستان‌های گرم و طولانی بوده و حتی گفته شده که در زمستان در ماه های ژانویه و دسامبر بارندگی بسیار نادر بوده و باران‌های سیل آسا بیشتر در فصل پاییز دیده شده‌است. بطور متوسط در سال ۳۰۰ روز آفتابی و ۴۰ تا ۵۰ روز بارانی بوده و میانگین دمای سالیانه حدود ۱۸٫۷ درجه سانتیگراد است.

 

گشتی در موزه ها, مساجد و بندرهای آنتالیا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

موزه آنتالیا گشتی در موزه ها, مساجد و بندرهای آنتالیا                   

آب و هوای شهر آنتالیا به طور کلی مدیترانه‌ای بوده که در فصل تابستان گرم و خشک و در زمستان معتدل و بارانی می‌باشد. به عبارت دیگر در فصل زمستان امواج هوای گرم از سوی دریا به طرف ساحل در چرخش بوده و مانع از برودت و سرمای زیاد می‌گردد. میانگین دما در تابستان بین ۳۰ تا ۳۵ درجه‌است. در زمستان ماه ژانویه دمای هوا بطور متوسط بین ۹ تا ۱۵ درجه می‌باشد. و از نظر هواشناسی تا اکنون برف و یخبدان در این شهر بندرت دیده شده‌است. بطور متوسط رطوبت سالانه در این منطقه ۶۴٪ است.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس