منتو مهاجرت

راهنمای سفرجاذبه های دیدنیتورهای لحظه آخریبخش مهاجرتمعرفی هتل ها

لرنو وب

هتل ها

هتل کلاب سولارا کوش آداسی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

هتل کلاب سولارا کوش آداسی

هتل سه ستاره کلاب سولارا کوش آداسی در کنار سواحل زیبای کوش آداسی قرار داشته و با استقبال تعداد زیاد گردشگران روبرو است . هتل کلاب سولارا ساختمانی مدرن داشته و دارای پرسنلی که رفتاری شایسته با میهمانان دارند، می باشد . امکاناتی گسترده  تفریحی ، ورزشی و رفاهی ، محیط داخلی و خارجی پاکیزه و فاصله کوتاه تا مراکز مهم شهر از مزیت های این اقامتگاه ساحلی محسوب می شود. فرودگاه بین المللی آدنان مندرس ازمیر 70 کیلومتر و مرکز شهر کوش آداسی 7 کیلومتر تا ساختمان هتل فاصله دارد . ضمنا سرویس پذیرایی هتل شامل صبحانه ، ناهار ، شام و استفاده از کلیه نوشیدنی ها تا ساعت 24 می باشد .

هتل لو بلو کوش آداسی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

هتل لو بلو کوش آداسی

هتل 5 ستاره لو بلو کوش آداسی از اقامتگاههای مجلل شهر است که نام آن در گذشته نوا بیچ کلاب بوده و در جنوب غرب ترکیه و به موازات سواحل زیبای دریای اژه واقع شده است . بهره مندی از ساحل و پلاژ اختصاصی ،محیط خانوادگی ، فضای سبز و … موجب شده تا همه ساله برتعداد گردشگران این هتل لوکس افزوده شود.

هتل کریزما د لوکس کوش آداسی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

هتل کریزما د لوکس کوش آداسی

هتل 5 ستاره کریزما د لوکس کوش آداسی یکی از بهترین اقامتگاه های لوکس و مجلل شهر است که در کنار دریای اژه قرار داشته و دارای 60 متر ساحل اختصاصی می باشد . بهره مندی از امکانات ساحلی و پلاژ اختصاصی ،محیط خانوادگی ، فضای سبز و … موجب شده تا برتعداد گردشگران داخلی و خارجی این هتل مجلل افزوده شود . این هتل مجلل دارای سازه ای مدرن با معماری زیبا، کادر خدماتی باتجربه، کامل ترین سرویس دهی ، بهترین خدمات رفاهی ، گسترده ترین امکانات تفریحی و ورزشی بوده که همین خصوصیات از ویژگی های ممتاز هتل محسوب می شود . محیط داخلی و خارجی هتل همیشه آراسته و منظم می باشد. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی آدنان مندرس ازمیر 70 کیلومتر و تا منطقه افسوس 20 کیلومتر فاصله دارد .

هتل پالوماپاشا کوش آداسی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

هتل پالوماپاشا کوش آداسی

هتل پالوماپاشا هتلی 5 ستاره و لوکس از مجموعه هتل های پالوما در ترکیه می باشد که در ازمیر قرار دارد. فاصله هتل تا مرکز شهر ازدره 1 کیلومتر ، کوش آداسی 35 کیلومتر و ازمیر 55 کیلومتر می باشد. این هتل تا فرودگاه عدنان مندرس ازمیر 50 کیلومتر فاصله دارد. هتل پالوما پاشا کنار ساحل واقع شده است.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس