منتو مهاجرت

لرنو وب

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

استفاده از کاندوم مردانه: کاندوم مردانه باید پیش از شروع رابطه استفاده شود زیرا ترشحاتی که مردان پیش از انزال کامل دارند، ممکن است حاوی ویروس‌باشد و باعث انتقال بیماری گردد؛ همچنین در مواردی که ترس بیماری نیست برای کاهش احتمال بارداری ناخواسته باید از تماس  ترشحات جلوگیری کرد چون احتمال وجود اسپرم در آن‌ها صفر نیست.

کاندوم را باید بر روی آلت در حال نعوظ کشید و از آن طوری استفاده کرد که فضای خالی کوچکی در انتهای آن باقی بماند تا در زمان انزال مایع منی در آن جمع شود. کاندوم باید تمامی طول آلت مردانه را تا ته بپوشاند. بلافاصله پس از انزال، در حالی که آلت هنوز دروضع نعوظ قرار دارد، باید رابطه را خاتمه داد و کاندوم مردانه را درآورد. خروج بایستی با گرفتن لبه کاندوم صورت گیرد تا از سر خوردن کاندوم و نشت منی جلوگیری شود.هر کاندوم مردانه را باید تنها یک بار استفاده کرد و پس از مصرف از بین برد. در زمان استفاده بایدتوجه کرد که کاندوم سوراخ نباشد و یا در اثر تماس با ناخن یا اجسام دیگر پاره نشده باشد. از خرید کاندوم های های شکننده و چسبناک که احتمال پاره شدن دارند خودداری کنید باید آن را از حرارت، نور و رطوبت دور نگه داشت .در صورت پاره شدن کاندوم مردانه در حین مقاربت، باید مقاربت را بلافاصله متوقف کرده و از کاندوم جدیدی استفاده نمود. هم‌چنین ممکن است استفاده از روش‌های دیگر پیش گیری از بارداری در این موارد ضروری باشدکاندوم مردانه نباید با مواد چرب مثل وازلین آغشته شود چون این مواد باعث صدمه به آن و از بین رفتن خاصیت پیش گیری کاندوم می‌شوند. برای لیز کردن کاندوم می‌توان از ژل‌های روان‌کننده  مبتنی بر آب که در داروخانه‌ها به فروش می‌رسند استفاده کرد.

برای خرید کاندوم اینجا را کلیک کنید.

محسن کریمی
Author: محسن کریمی
معرفی نویسنده
سلام . محسن کریمی هستم از نویسندگان سایت منتو مایگریت (بزرگترین مرجع مهاجرت ایران) . لطفا بعد از خوندن مطالب نظرات خودتون را همینجا برای من بذارید .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس