منتو مهاجرت

راهنمای سفرجاذبه های دیدنیتورهای لحظه آخریبخش مهاجرتمعرفی هتل ها

ویزاکاران منتوسفر


جهت خدمات مهاجرت فرم ارزیابی مهاجرت را پرکنید تا کارشناسان باشما تماس بگیرند .

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.50 (2 Votes)

قوانین مهاجرت به استرالیا,پناهندگی در استرالیادولت استرالیا قوانین سختگیرانه جدیدی برای پناهجویان ارایه کرده است.به گزارش ایسنا، این طرح هفته آینده برای رای‌گیری در پارلمان کشور مطرح می‌شود.بر اساس پیشنهاد دولت این کشور، آن دسته از پناهجویانی که از طریق دریا به این کشور می‌آیند هرگز اجازه ورود یا زندگی در این کشور را نخواهند داشت.

در چارچوب قوانین تازه در صورت تصویب پارلمان، این ممنوعیت دائم‌العمر با مقررات فوق حتی شامل افرادی می‌شود که به عنوان توریست یا برای تجارت وارد این کشور شوند یا با یک استرالیایی ازدواج کنند.

"ملکوم ترنبال" نخست‌وزیر استرالیا می‌گوید: این طرح باعث توقف فعالیت قاچاقچیان انسان خواهد شد چون پناهجویان می‌دانند که تلاش آنها برای ورود به استرالیا ناکام خواهد ماند.

قانون جدید وضعیت ۳۰۰۰ پناهجویی را که در حال حاضر در پاپوآ گینه نو و جزیره نائورو نگهداری می‌شوند به شدت پیچیده‌تر می‌کند.بر اساس سیاست‌های مهاجرتی دولت استرالیا، پناهجویانی که با قایق خود را به سواحل این کشور برسانند، برگردانده می‌شوند یا به اردوگاه‌های پناهجویان در پاپوآ گینه نو و جزیره نائورو اعزام می‌شوند.

سازمان عفو بین‌الملل پیش‌تر در گزارشی با انتقاد از سیاست‌های مهاجرپذیری دولت استرالیا، شرایط اردوگاه نائورو برای پناهجویان را "شکنجه" توصیف کرده بود.به گزارش بی‌بی‌سی، این سازمان در گزارش خود با اشاره به این اردوگاه، رفتار با پناهجویان را "مسامحه و قساوت سیستماتیک" خوانده و گفته بود که بسیاری از پناهجویان برای رهایی از شرایط "شبه زندان" مجبور به خودکشی می‌شوند.

کار در استرالیا,بیکاری در استرالیا

از سوی دیگر بر اساس آمار اعلام شده از سوی دولت استرالیا نرخ بیکاری در این کشور افزایش یافته است.آمار ماه ژوئن (خرداد – تیر) دولت استرالیا نشان می دهد نرخ بیکاری در این کشور افزایش یافته است و این امر در حالی رخ می دهد که پیش بینی می شود این موضوع به یقین در نشست دو هفته آینده بانک مرکزی استرالیا مدنظر قرار گیرد.
اشتغال و رشد اقتصادی در شمار موضوعات اصلی دولت 'مالکوم ترنبول' نخست وزیر استرالیا بوده که قرار است امروز دوشنبه پس از پیروزی حزب لیبرال و ائتلاف حاکم در انتخابات اخیر کابینه اش را ترمیم کند.
به نوشته روز دوشنبه تارنمای 'اس.بی.اس'، 'ماتین لاگوس' از دانشگاه 'مک کواری' معتقد است نرخ جدید بیکاری در استرالیا داستانی دیگر دارد. تعداد بیکاران از 5.7 درصد به 5.8 درصد افزایش یافته است. دلیل این امر آن است که تعداد افراد بیشتری در جامعه به دنبال پیدا کردن کار هستند و نرخ مشارکت نیز اندکی بالا رفته است.
آمار نشان می دهد ماه گذشته میلادی 38 هزار موقعیت شغلی تمام وقت در استرالیا ایجاد شده است که تا حدی پاسخگوی حدود 31 هزار موقعیت شغلی نیمه وقتی بوده که از دست رفته است.در مقیاس کل استرالیا نیز باید گفت که نرخ بیکاری در ایالت های کوئینزلند، تازمانیا، ساوت استرالیا، و نیو ساوت ولز افزایش پیدا کرده است. اگر چه این نرخ اکنون بر روی 5.3 درصد است.نرخ بیکاری در ایالت های ویکتوریا و وسترن استرالیا نیز کاهش یافته است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

این موارد جالب را هم ببینید .

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس