منتو مهاجرت

لرنو وب

مهاجرت به اروپا,اقامت اروپا

راه های مهاجرت به اروپا و گرفتن اقامت اروپا

برای مهاجرت به اروپا و یا اخذ اقامت اروپا ابتدا باید بدانید که قاره اروپا در نیم‌کره شمالی قرار گرفته و پس از اقیانوسیه، دومین قاره کوچک جهان است. قاره اروپا با قاره آسیا در یک پهنه خشکی قرار گرفته‌اند و با یک‌دیگر اوراسیا را تشکیل می‌دهند. مرز میان اروپا و آسیا را کوه‌های آرال تشکیل می‌دهند. مساحت اروپا حدود ۱۰ میلیون کیلومتر مربع است و بیش از ۷۳۰ میلیون نفر جمعیت دارد که یازده درصد از جمعیت جهان را تشکیل می‌دهند.با وجود مساحت نسبتاً کم خود، اروپا پس از آسیا دومین قاره جهان از نظر تراکم جمعیت است.

مهاجرت به اروپا, شرایط گرفتن اقامت و ویزای اروپا , تحصیل

آشنایی با ویزای شینگن و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای شینگن

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

آشنایی با ویزای شینگن و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای شینگن


کشورهای عضو شینگن :
اتریش ،دانمارک ،بلژِک، جمهوری چک ،فرانسه ،آلمان ،یونان ،فنلاند،مجارستان ،استونی ،ایتالیا ،لاتویا ،ایسلند،لیختن اشتاین،لیتوانی ،لوکوزامبورگ،نروژ،مالتا،هلند،لهستان ،پرتقال ،اسلواکی ،اسلوونی ،اسپانیا ، سوئیس ، سوئد.
26 کشور نام برده عضو معاهده شینگن هستند در اصل برای

تحصیل در اروپا و آشنایی با بورسیه های تحصیلی رایگان

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مهاجرت به اروپا,اقامت اروپا,تحصیل در اروپاتحصیل در اروپا به عنوان قاره ای که به یکی از بهترین مراکز آموزش عالی مشهور است آینده روشنی را برای شما رقم خواهد زد.هر ساله رده بندی بین المللی دانشگاه های جهان انجام می شود که قاره اروپا در این رده بندی سهم خوبی دارد و در میان 100 دانشگاه برتر رتبه های قابل توجه ای دارد.اروپا در قرن گذشته تاثیرات بسیاری در دنیای علم و تکنولوژی داشته است.گذشته و میراث علمی در کشور های اروپایی به عنوان یک پشتوانه قوی در کنار موسسات آموزش عالی و دانشگاه های مدرن و بین المللی باعث شده تا کشور های اروپایی امروزه از پیشتازان دنیای علم و صنعت باشند.سطح بالای علمی و نظام آموزشی پیشرفته و منظم باعث شده تا هر ساله بر تعداد افرادی که برای رسیدن به رویای خود به قصد تحصیل در اروپا وارد کشور های این قاره می شوند افزوده شود.

تحصیل در اروپا و کمک هزینه های تحصیلی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مهاجرت به اروپا,اقامت اروپا,تحصیل در اروپامهاجرت به اروپا و تحصیل در اروپا و دانشگاه های آن, با توجه با سابقه علمی و امکانات این دانشگاه ها مطمئنا می تواند آینده هر فردی را از لحاظ شغلی و مالی تامین کند.بورسیه های تحصیلی این دانشگاه ها علاوه بر موارد گفته شده به دلیل اعتبار و وجه تمایزشان مطمئنا رویای هر دانشجو و شیفته علمی می باشد.تحصیل در اروپا از جایگاه بالایی برخوردار است و جزو اولویت های اصلی و مهم زندگی به حساب می آید.این اهمیت به تحصیل و تلاش برای بالا بردن کیفیت سیستم آموزش و استفاده از اساتید و ابزار های مدرن باعث شده است تا سهم قاره سبز در میان رده بندی برترین دانشگاه های جهان ( QS World University Rankings ) در سال 2015-2016 چهارده دانشگاه در بین 50 دانشگاه برتر دنیا باشد.

ویزا یا روادید

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

ویزا

رَوادید یا ویزا (به انگلیسی: visa) به مدرکی گفته می‌شود که می‌تواند به اشخاصی اعطا گردد که درخواست اجازه برای عبور از جایی یا ورود به آن را دارند.

معمولاً روادید بصورت برچسب یا مهر بر روی کاغذهای مربوطه در سند هویتی اشخاص، چسبانده یا زده می‌شود.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس