منتو مهاجرت

لرنو وب

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مهاجرت به استرالیا از طریق دیدار خویشاوندان از استرالیا


برای ملاقات

دیدار کنندگان موقت بایستی برای ویزائی که مدت اقامت آنان را در استرالیا در بر می گیرد، تقاضا بدهند. برای اطلاعات بیشتر با نزدیکترین دفتر اداره مهاجرت استرالیا Australian immigration office تماس بگیرید.
برای مهاجرت

معمولأ مهاجرات دائمی به استرالیا از طریق یکی از اشکال زیر اتفاق می افتد:

متقاضی باید در استرالیا خویشاوندی داشته باشد تا متعهد آنها گردد.
متقاضی باید دارای مهارتها و یا استعدادهائی  باشد که به اقتصاد و سایر زمینه های زندگی استرالیا کمک نماید.
پناهنده ، انسان دوستی ، برنامه انسان دوستی مخصوص و معاضدت مخصوص .(ویزای دیدار خویشاوندان از استرالیا )

در هر رده مهاجرت، شروط و ضوابط اکیدی وجود دارد که خویشاوند شما برای مهاجرت بایستی حائز آنها باشد. قوانین مهاجرت بغرنج و غالبا در حال تغییر است. لذا بهتر است در مورد وضع خودتان با اداره مهاجرت و امور چند فرهنگی بومی Diac تماس بگیرید.

نمایده های مهاجرت به ثبت رسیده:

یک نماینده مهاجرت به کسی گفته می شود که می تواند در رابطه با امور مهاجرتی نصایحی بدهد، به شما کمک کند تا تقاضانامه را آماده و آن را ارائه دهید و با DIAC از طرف شما همکاری می کند و معمولأ حق الزحمه ای دریافت می کند.

استفاده از نمایده مهاجرتی اجباری نیست اما اگر برای ارائه تقاضا نامه تان اعتماد به نفس ندارید و یا پرونده پیچیده ای دارید، ممکن است بخواهید از یک نمایده مهاجرت به ثبت رسیده استفاده کنید.

نمایندگان مهاجرتی که در استرالیا فعالیت می کنند بایستی به ثبت اداره مسئولین ثبتی نمایندگان مهاجرت  Registration Authority (MARA) رسیده باشند. برای پیدا کردن نماینده مهاجرت به ثبت رسیده، به جستجوی نماینده های مهاجرت ثبت شده

 Register of Migration Agents بر روی اداره مسئولین ثبتی نمایندگان مهاجرت بپردازید.


چک کردن جزئیات ویزایتان به صورت آنلاین

تصدیق آنلاین واجد شرایط ویزا Visa Entitlement Verification Online (VEVO) یک تسهیلات رایگان آنلاین است که از سوی سازمان اداره امور مهاجرت و شهروندی برای دارندگان ویزا و سازمان هایشان برا چک کردن جزئیات ویزای کنونی شان فراهم شده است.

دارندگان ویزا و سازمانها می توانند جزئیات تجهیزات تصدیق آنلاین واجد شرایط ویزا شامل اطلاعات درباره نحوه دسترسی را از طریق تارنما های زیر به دست آورند

محسن کریمی
Author: محسن کریمی
معرفی نویسنده
سلام . محسن کریمی هستم از نویسندگان سایت منتو مایگریت (بزرگترین مرجع مهاجرت ایران) . لطفا بعد از خوندن مطالب نظرات خودتون را همینجا برای من بذارید .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس