منتو مهاجرت

لرنو وب

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای ازدواج
 
 این نوع ویزا برای متقاضیانی است که از طریق ازدواج با شهروند یا فرد دارای اقامت دائم استرالیا قصد زندگی و مهاجرت به استرالیا را دارند.
 
در این نوع ویزا متقاضی باید از چند جهت سفارت یا مراجع قانونی را قانع کند. زوج یا زوجه باید در زمان ارائه تقاضانامه برای اخذ ویزا مقامات سفارت استرالیا را از قصد و تصمیم برای ادامهُ زندگی در این کشور مطلع کند. شرایط و مقررات کلی مهاجرت ایجاب می کند که شخص متقاضی قبل از تقاضای ویزا شریک زندگی ، با همسر خود ازدواج قانونی کرده و مدارک کامل و سند ازدواج را همراه خود داشته باشد .
 
از نظر مالی باید شرط حداقل حقوق برآورده شود که اثبات این درآمد با روشهای مختلف از قبیل استخدام، وجه نقد در بانک و داشتن کار آزاد میسر است. شرایط و مقررات مربوط به توانایی مالی پیچیده بوده و هر پرونده باید به صورت مجزا بررسی شود.
 
مسأله حائز اهمیت این است که دو طرف باید اثبات کنند که رابطه آنها واقعی بوده و هدف از ازدواج کسب اقامت نیست. معمولا در این زمینه باید مدارک متعددی مبنی بر اثبات روابط دو طرف قبل و بعد از ازدواج ارائه شود.

 

شرایط اخذ ویزا:
 
افرادی که با این نوع ویزا وارد استرالیا می شوند می توانند از تمامی مزایای رایگان شهروندان این کشور به آسانی استفاده کنند و همچنین اجازه کار تمام وقت بدون هیچ گونه شرایطی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد و این نوع ویزا قابل تبدیل به ویزای اقامت است.
 
تمدید ویزا:
 
این ویزا قابل تبدیل به ویزای اقامت خواهد بود، اگر زوج متقاضی تمام مدت حضورشان به صورت مشترک و با هم زندگی کرده باشند و مدارکی دال بر اثبات این موضوع به  آفیسر ارائه دهند.
 
 در نهایت اینکه متقاضی این نوع ویزا اجازه کار و تحصیل در این کشور را دارد. متقاضیانی که با ویزاهای دانشجویی و کاری در استرالیا هستند میتوانند ویزای خود را در داخل استرالیا به این ویزا تبدیل کنند.
 با داشتن ویزای ویزیتور نمیتوان از داخل استرالیا برای این ویزا اقدام نمود.

محسن کریمی
Author: محسن کریمی
معرفی نویسنده
سلام . محسن کریمی هستم از نویسندگان سایت منتو مایگریت (بزرگترین مرجع مهاجرت ایران) . لطفا بعد از خوندن مطالب نظرات خودتون را همینجا برای من بذارید .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس