منتو مهاجرت

لرنو وب

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.59 (48 Votes)

ویزا ازدواج و نامزدی

افرادی که تمایل دارند از طریق نامزد یا همسر خود در کشور استرالیا اقامت بگیرند. 3 نوع ویزای مختلف وجود دارد که شامل موارد زیر می باشد.

ویزای 300

این نوع ویزا مخصوص افرادی است که در خارج از استرالیا می باشند. شرط اصلی برای اخذ این ویزا ازدواج با فرد اسپانسر کننده به مدت 9 ماه بعد از گرفتن ویزا می باشد. فردی که اسپانسر شما می شود باید شهروند استرالیا یا زلاندنو باشد یا دارای اقامت دائم استرالیا باشد.

این ویزا از ترکیب دو ویزا موقت 309 و 100 دائم می باشد. این ویزا ویژه برای متقاضیان خارج از کشور استرالیا می باشد. برای اخذ این ویزا فرد باید به وسیله ی همسر خود که شهروند استرالیا یا زلاندنو می باشد و یادارای اقامت دائم استرالیا می باشد مورد حمایت قرار بگیرد. علاوه بر آن شرایط باید فرد به صورت همزمان برای دو ویزا اقدام کند. در صورت قبول شدن درخواست شما ،ابتدا ویزای 2 ساله موقت 309 به شما اعطا می شود سپس ویزا 100 دائم به شما داده می شود البته اگر شما بتوانید شرایط را حفظ کنید.

ویزا 820 / 801

این نوع ویزا همانند ویزای 309 / 100 است تنها تفاوت آن این است که شخص متقاضی باید در داخل کشور استرالیا باشد. متقاضی از طریق همسر خود که شهروند استرالیا و یا زلاندنو می باشد و یا دارای اقامت دائم کشور استرالیا است می توانید اقدام کنید. و برای هردو ویزا باید به طور همزمان اقدام کنید که ابتدا ویزای 2 ساله 820 که ویزای موقت می باشد به شما اعطا می گردد وسپس اگر شرایط را حفظ کنید ویزای دائم 801 به شما تعلق می گیرد.

ویزا فرزندان

این ویزا مخصوص افرادی است که یکی از والدین آنها دارای شهروندی یا اقامت دائم استرالیا می باشند. فرد باید شرایط سنی و تحصیلی و کاری لازم  برای ویزا را داشته باشد.

ویزا 101 : ویزا ی دائم برای متقاضیان ویزا در خارج از کشور استرالیا  

ویزا 802: برای افرادی که تقاضای ویزا در داخل کشور استرالیا می باشند.

راحله افسر
Author: راحله افسر
معرفی نویسنده
راحله افسر هستم حدود 5 ساله که محتوانویسی حرفه ای در وب انجام میدهم. خوشحالم که در منتوسفر کنار شما هستم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس