منتو مهاجرت

ویزاکاران منتوسفر


جهت خدمات مهاجرت فرم ارزیابی مهاجرت را پرکنید تا کارشناسان باشما تماس بگیرند .

تحصیل در استرالیا

نکات مهم برای کسب اقامت دائم افراد دارای ویزای تحصیلی استرالیا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

برای افراد دارای ویزای تحصیلی استرالیا

1. (ارزشیابی مهارت ها):
اولین قدم برای متقاضیان اخذ اقامت نیروی کار ماهر استرالیا  (general skilled migration) انتخاب یک شغل از لیست مشاغل استرالیا ست که مطابق با تحصیلات وی باشد تا مهارت هایش مورد ارزشیابی قرار گیرد.معیار های ارزشیابی مهارت های فرد متقاضی برای هر شغل انتخابی متفاوت است و بطور کلی تکیه بر مدارک،تجربه و سوابق کاری و توانایی فرد در مهارت زبان انگلیسی دارد.لیست مشاغل استرالیا( sol) شامل 190 حرفه یا بیشتر است و اگر رشته تحصیلی شما شامل مشاغل موجود در این لیست گردد می توانید برای ویزای این ویزای بطور مستقیم  درخواست ارائه کنید.

 

تحصیل در استرالیا

چگونه همراه با ادامه تحصیل درآمد داشته باشیم ؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

کار دانشجویی حین تحصیل در استرالیا:


آیا می خواهید همزمان با تحصیل در استرالیا به کار هم مشغول شوید؟

در این صورت نه تنها درآمد کسب می کنید، بلکه با افراد محلی برخورد می کنید، انگلیسی خود را تقویت می کنید و مهارت های جدیدی می آموزید. در ادامه به برخی از رایج ترین پرسش و پاسخ های مربوط به کار پاره وقت پاسخ می گوییم.

دانشگاه استرالیا


 آیا یافتن شغل پاره وقت آسان خواهد بود؟

بله – البته اگر از قدرت ابتکارعمل خود بهره ببرید و خیلی درباره کاری که انجام می دهید ایرادگیر نباشید. منتظر نمانید تا شغل ایده آل به شما رو کند (مخصوصاً کارهای نیمه وقت که اغلب حتی برایشان آگهی هم نمی دهند). فعال باشید: تلفن را بردارید، به شرکت های مختلف بروید، رزومه خود را به کارفرمایان بفرستید. استرالیایی ها به دانشجویانی که خودشان برای کار و سرمایه گذاری پیش قدم می شوند به خوبی پاسخ می دهند.

زیر مجموعه ها

کودکیاری در استرالیا

از کودکانی که هنوز به سن مدرسه نرسیده اند می شود از طریق یک مرکز خدمات نگهداری از کودکان در حالی که والدین به سر کار می روند یا در آموزش یا مراکز تحصیل در استرالیا می روند، استفاده کرد. تعداد بسیاری خدمات کودکیاری تمام وقت و نیمه وقت برای کودکان ی که خیلی کوچک بوده و نمی توانند به مدرسه بروند و نیز برای نگهداری کودکان در خارج از ساعات مدرسه وجود دارند. ممکن است پیدا کردن جای مناسبی برای کودکان کار چندان آسانی نباشد و به شما توصیه می کنیم که موارد مختلفی را قبل از آنکه تصمیم بگیرید را مورد بررسی قرار دهید.

انتخابات مرکزی برای نگهداری از کودکان شامل مهد کودک یا مرکز روزانه نگهداری از کودکان و نگهداری از کودکان به طورخانوادگی و آن در جایی است که یکی از والدین از کودکان دیگر همزمان با کودک خودش نگهداری می کند. همچنین کودکان می توانند به مرکز پیش دبستانی یا کودکستان بروند و آن جایی است که کودکان را برای رفتن به مدرسه آماده می سازد.

شما می توانید با هات لاین دسترسی به مهد کودک ملی یا ملاحظه تارنمای کودک من My Child برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید (به قسمت زیر مراجعه کنید):

 خدمات کودکیاری به تایید رسیده در ناحیه خودتان
 انواع مهد کودک های موجود و احتمال داشتن جای خالی
 کمک دولت در مورد هزینه نگهداری مهد کودک به تایید رسیده
 خدماتی که برای کودکان ی که به مواظبت خاص احتیاج دارند
 خدمات برای کودکانی از فرهنگ های مختلف.(مهاجرت به استرالیا)

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس