منتو مهاجرت

لرنو وب

کودکیاری در استرالیا

از کودکانی که هنوز به سن مدرسه نرسیده اند می شود از طریق یک مرکز خدمات نگهداری از کودکان در حالی که والدین به سر کار می روند یا در آموزش یا مراکز تحصیل در استرالیا می روند، استفاده کرد. تعداد بسیاری خدمات کودکیاری تمام وقت و نیمه وقت برای کودکان ی که خیلی کوچک بوده و نمی توانند به مدرسه بروند و نیز برای نگهداری کودکان در خارج از ساعات مدرسه وجود دارند. ممکن است پیدا کردن جای مناسبی برای کودکان کار چندان آسانی نباشد و به شما توصیه می کنیم که موارد مختلفی را قبل از آنکه تصمیم بگیرید را مورد بررسی قرار دهید.

انتخابات مرکزی برای نگهداری از کودکان شامل مهد کودک یا مرکز روزانه نگهداری از کودکان و نگهداری از کودکان به طورخانوادگی و آن در جایی است که یکی از والدین از کودکان دیگر همزمان با کودک خودش نگهداری می کند. همچنین کودکان می توانند به مرکز پیش دبستانی یا کودکستان بروند و آن جایی است که کودکان را برای رفتن به مدرسه آماده می سازد.

شما می توانید با هات لاین دسترسی به مهد کودک ملی یا ملاحظه تارنمای کودک من My Child برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید (به قسمت زیر مراجعه کنید):

 خدمات کودکیاری به تایید رسیده در ناحیه خودتان
 انواع مهد کودک های موجود و احتمال داشتن جای خالی
 کمک دولت در مورد هزینه نگهداری مهد کودک به تایید رسیده
 خدماتی که برای کودکان ی که به مواظبت خاص احتیاج دارند
 خدمات برای کودکانی از فرهنگ های مختلف.(مهاجرت به استرالیا)

پلی گروه های کودک

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

گروه هائی بنام پلی گروه Playgrups نیز وجوددارند که والدین وکودکان آنها دور هم جمع می گردند تا هم کودکان با یکدیگر دوست شوند و هم پدران و مادران با هم گفتگو نموده تبادل اطّلاعات نمایند.

پلی گروپ ها می تواند به یادگیری کودک و رشد او کمک کند و همچنین از طریق فراهم کردن فعالیت های اجتماعی متداوم باعث کاهش جدایی کودک از والدین شان می گردد.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس