منتو مهاجرت

لرنو وب

خدمات ضروری خانوار

خدمات ضروری خانوار در استرالیا

چه اجاره نمائید و چه خانه بخرید، خدماتی وجود دارند که ممکن است بخواهید ترتیب وصل شدن آنها را بدهید. این شامل آب، یرق و گاز می شود. ارائه دهندگان این خدمات ممکن است به سازمان های دولتی یا شرکت های خصوصی بسته به جایی که شما زندگی می کنید، دارند. به راهنمای تلفن فراهم کنندگان خدمات در منطقه تان بروید.

سعی کنید که به ارائه کنندگان این قبیل خدمات چند روزی را برای وصل خدمت مربوطه وقت بدهید و پس از این مهلت به خانه جدید بروید.

پیش از امضای هرگونه قراردادی برای دریافت خدمات به خانوار خود، بایستی خدماتی را که به آن تعهد می دهید را بررسی کنید که آیا با شرایط و ترتیب زندگی شما مناسبت دارد یا خیر. در برخی از موارد کسانی قرار داد سه ساله با شرکت برق بسته اند در حالیکه در مسکن موقتی زندگی می کرده اند(مهاجرت به استرالیا). خیلی مهم است که شرایط و مفاد موافقتنامه ای را که ارائه کنندگان خدمات با شما خواهند داشت را خوب بفهمید و بعد قرار داد مربوط به خدمات شهری را امضاء نمائید.

این شرکتها مرتبأ صورتحساب های مربوط به خدمات خود را برای شما ارسال خواهند داشت. اگر شما قادر به پرداخت صورتحساب در موعد مقرر نیستید، بایستی در اسرع وقت آن را به پرداخت کننده خدمات بگویید، و یا اگر می خواهید تغییری در ترتیبات صورتحساب خود بدهید باید در اسرع وقت با آنها تماس بگیرید.

جمع آوری زباله و بازیافت در استرالیا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

جمع آوری زباله و بازیافت در استرالیا

جمع آوری زباله و بازیافت معمولأ توسط دولت محلی مدیریت و اداره می گردد. معمولأ سطلهای زباله مجزا برای زباله های خانگی معمولی و مواد قابل بازیافت وجود دارد و آن مانند بطری ، قوطی ، کاغذ و مقوا می باشد. برای کسب اطلاع از روز جمع آوری زباله و بازیافت با شهرداری محل و یا از همسایگان خود بپرسید.(مهاجرت به استرالیا)

 

سنترپی در استرالیا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

سنترپی در استرالیا

اگر از سنترلینک پرداختی حمایت مالی دریافت می کنید، شما می توانید از  (خدمات ضروری خانوار) پرداخت داوطلبی صورتحساب سنترپی Centrepay استفاده کنید. این خدمات به شما این اجازه را می دهد تا صورتحساب تان با کسر مقدار به طور منظم از پرداختی سنترلینک کسر شود.

تلفن در استرالیا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

تلفن در استرالیا

شرکت های تلفن در دفتر تلفن زرد رنگ Yellow Page خدمات تلفن استرالیا و تلفن همراه و وسایل آن Telephone Services و Mobile telephones و accessories یافت می شوند.

برای بعضی از این خدمات ممکن است نیاز به پرداخت هزینه وصل باشد. لطفأ قبل از انعقاد قرارداد این موضوع را از شرکت مربوطه جویا شوید.

این شرکتها مرتبأ صورتحساب های مربوط به خدمات خود را برای شما ارسال خواهند داشت. چنانچه قادر به پرداخت صورتحساب در تاریخ مقرر نیستید ، حتمأ خیلی سریع با آنها تماس بگیرید و یا اگر مایل هستید مبالغ کمتر در صورت حساب های مکرر تر دریافت کنید، آن را با آن خدمات ضروری خانوار در میان بگذارید.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس