منتو مهاجرت

لرنو وب

دفاتر کمک خانوادگی

دفاتر کمک خانوادگی و پرداختی های سنترلینک

دولت استرالیا پرداختی و خدمات از طریق دفاتر کمک خانوادگی و سنترلینک فراهم می کند.

دفاتر کمک خانوادگی و سنترلینک می توانند به شما درباره انواع مختلف پرداخت ها و خدمات به شما توصیه هایی کنند. هر پرداخت متفاوت است و بسته به نیازهای فردی و خانواده است.


دفتر کمک به خانواده Family Assistance Office پرداختی های مختلف برای حمایت از خانواده های که دارای فرزند و نیز کار و مسئولیت های خانوادگی هستند در نظر گرفته است. این مهم است که بدانید که پرداختی های این اداره به اندازه کافی نمی باشد تا هزینه کل مخارج تان پرداخت شود این تنها کمکی برای هزینه های کودکان می باشد.سنترلینک Centrelink به افراد کمک می کند تا بیشتر مستقل به خود شوند و به آنها کمک می کند تا به دنبال کار باشند، این در حالی است که از کسانی که به کمک احتیاج دارند، دستگیری می کند. همچنین سنترلینک به کسانی که نیاز به کمک های خاصی هستند نیز کمک می کند و آن درمراحل مختلف زندگی شان می باشد و آن همچون برنامه ریزی برای زمان بازنشستگی، زمانی که بیمار هستند یا در زمان بحران می باشد.


واجد شرایط بودن دفتر کمک خانواده
هیچ زمان انتظاری برای پرداختی های خانواده وجود ندارد که از آن طریق در رابطه با هزینه های خانواده که در حال رشد کودکان شان هستند، کمک می شود.
به طور عمومی شما بایستی دارای ویزای مهاجرت به استرالیا باشید و در حال زندگی در استرالیا باشیدتا واجد شرایط پرداختی کمک خانواده باشید اما استثناء هایی نیز وجود دارد. شما تنها در صورتی کمک پرداختی خانواده می گیرید که مقدار درآمد شما از حد خاصی پایین تر بوده است.

پرداختی های کمک خانواده

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

پرداختی های کمک خانواده در استرالیا

اگر شما دارای کوکان صغیر هستید، دولت استرالیا کمک های مختلفی ارائه می دهد و آن از طریق دفاتر کمک خانوادگی می باشد تا به خانواده هایی که کار می کنند و مسئولیت خانواده را به عهده دارند کمک کند.

پرداختی های عمده خانواده شامل مزایای مالیاتی خانواده Family Tax Benefit و مزایای کودکیاری Child Care Benefit، تخفیف مالیاتی کودکیاری Child Care Rebate ، و کمک هزینه مایه کوبی دوران بارداری Maternity Immunisation Allowance است.

دوره های انتظار سنترلینک

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

دوره های انتظار سنترلینک در استرالیا

اگر شمابه تازگی به استرالیا مهاجرت کرده اید، به طور عمومی شما به طور سریع واجد شرایط پرداختی سنترلینک نیستید مگر آنکه شما به عنوان پناهنده یا با ویزای بشر دوستانه وارد شده باشید.

به عنوان مقیمی که تازه به کشور وارد شده است شما بایستی به مدت 104 هفته (مدت انتظار برای مقیمان تازه وارد شده) مقیم باشید قبل از آنکه واجد شرایط مستمری و پرداختی باشید این پرداختی ها شامل به عنوان مهاجرت به استرالیا زندگی نمایند تا بتوانند از اکثر پرداختی های تامین اجتماعی استفاده نمایند که شامل کمک هزینه شروع جدید Newstart Allowance یا کمک هزینه جوانان می گردد.

پرداختی های سنتر لینک

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

پرداختی های سنترلینک در استرالیا

اولین راه برای ادعای تامین اجتماعی ثبت نام کردن ادعا از طریق اینترنت ‘Intent to Claim’ است. این به سنترلینک نشان می دهد که شما به زودی درخواست ارائه می کنید. شما یا کسی از جانب شما ممکن است ادعا را به آنلاین ثبت نام کند یا ممکن است به صورت حضوری یا تلفنیباشد.

اگر تقاضانامه شما برای پرداخت سنترلینک یا کارت تخفیف مورد تایید قرار گیرد، پرداخت و یا کارت تخفیف شما می توانند از روز ثبت نام ادعا شما شروع گردد (در صورتی که شما برای پرداخت دفاتر کمک خانوادگی  یا کارت تخفیف در آن تاریخ دارای صلاحیت بوده و شما فرم تکمیل شده خود را ظرف مدت 14 روزعودت دهید).

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس