منتو مهاجرت

لرنو وب

مسکن در استرالیا

مسکن در استرالیا می تواند مشکل ساز و کرایه ها نیز ممکن است گران باشد. ممکن است به خصوص برای خانواده های بزرگ پیدا کردن محل اقامت طولانی مدت که مناسب نیازهای فرهنگی همه آنها باشد، امری مشکل باشد. ممکن است شما مجبور به سازش شوید و خانه ای که در آن  زمان در دسترس است را بگیرید.     

حقوق و مسئولیتهای مستأجر در استرالیا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

حقوق و مسئولیتهای مستأجردراسترالیا

در تمام ایالات و مناطق مقامات دولتی وجود دارد که می توانند به شما اطلاعاتی مشاوره ای در مورد حقوق و مسئولیت های تان را به عنوان مستاجر به شما بدهند برخی از ایالات و مناطق اطلاعاتی برای مستاجرین به زبانهای مختلف هستند. مهاجرت به استرالیا

مسکن اضطراری در استرالیا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مسکن اضطراری در استرالیا

اگر شما دچار مشکل پیدا کردن مسکن در استرالیا مناسب یا در خطر بی خانمان شدن هستند ، مقامات سازمان مسکن ایالت و منطقه ذکر شده در بالا ممکن است به شما برای پیدا کردن مسکن اضطراری کمک کنند.

برای افراد جوانی که بی خانمان هستند یا در صدد بی خانمان شدن هستند توصیه می شود به اتصال دوباره Recconect بروند و آن برنامه ای مبتنی بر مداخله زود بهنگام است. اتصال دوباره Reconnect از استراتژی مداخله زود هنگام برای کمک به جوانان جامعه برای متصل کردن
دوباره آنها با خانواده هایشان، تعلیم و تربیت، کار و جامعه می باشد.

مسکن دولتی در استرالیا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مسکن دولتی در استرالیا

اگر پولی از (سنترلینک) Centrelink دریافت می کنید یا درآمد خیلی کمی دارید برای اجاره خانه های عمومی می توانید اقدام نمائید. مسکن عمومی نوعی محل سکونت است که متعلق به دولت است و به افرادی که دارای درآمد کم هستند اجاره داده می شود.

اگر شما از مسکن در استرالیا دولتی دریافت کردید، شما نیاز به پرداخت اجاره بها اجاره خواهد بود اما در نرخ یارانه تعلق می گیرد ، که کمتر از اجاره مسکن خصوصی است.

کمک اجاره در استرالیا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 کمک اجاره در استرالیا


افراد کم درآمد ممکن است هنگام پرداخت ودیعه و یکماه پیش پرداخت اجاره بهای خانه کرایه ای مسکن در استرالیا  واجد شرایط گرفتن کمک از دولت باشند.
ممکن است برای دریافت کمک اجاره  Rent Assistance که کمک هزینه ای برای اجاره است نیز واجد شرایط باشید. اطلاعات در این باره  را می توانید در سنترلینک Centerlink پیدا نمائید.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس