منتو مهاجرت

لرنو وب

مهاجرت به انگلستان, شرایط گرفتن اقامت و ویزای انگلستان , تحصیل

اخذ اقامت انگلستان از طریق تولد

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

اخذ اقامت انگلستان از طریق تولد


- در حال حاضر گرفتن تابعیت تولد در انگلیس وجود ندارد .چرا که دولت انگلیس برای کنترل مهاجرین کشورهای مشترک المنافع قانون تابعیت خاک را لغو و قانون جدیدی به عنوان تابعیت خون را وضع کرده است .
با توجه به این قانون اگر نوزادی در خاک انگلیس متولد شود ،تابعیت تولد به او تعلق داده نمیشود .

دانستنی های کشور انگلستان (4)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

انگلستان

تقسیمات کشوری انگلستان

تقسیمات کشوری انگلستان شامل چهار سطح مختلف است که به وسیله نهادهای اداری مختلف ایجاد شده برای اهداف دولت های محلی اداره می شوند. بالاترین لایه از دولت های محلی در انگلستان نه منطقه بودند: شمال شرق، شمال غرب، یورکشایر و هامبر، میدلند شرقی ، میدلند غربی، شرق، جنوب شرق، جنوب غرب و لندن. این مناطق در سال ۱۹۹۴ به عنوان ادارات دولتی تشکیل شدند و دولت بریتانیا از طریق آنها به ارائه طیف گسترده ای از سیاست ها و برنامه منطقه ای دست زد، اما اعضای این نهاد ها به جز لندن در هیچ یک از مناطق از طریق آرای عمومی انتخاب نمی شدند. در سال ۲۰۱۱ این ادارات دولتی منطقه ای منحل شدند. امروزه مرزهای بین همان مناطق تعیین کننده حوزه های رای گیری یرای انتخاب اعضای پارلمان اروپا است.

دانستنی های کشور انگلستان (3)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

انگلستان

دولت و حکومت

سیاست

نظام سیاسی در انگلستان به عنوان بخشی از پادشاهی متحده بریتانیا، سلطنت مشروطه و نظام پارلمانی است. از سال ۱۷۰۷ به بعد یعنی زمانی که لایحه اتحاد ۱۷۰۷ موجب اجرایی شدن مفاد پیمان اتحادیه شد و انگلستان و اسکاتلند را به شکل پادشاهی بریتانیای کبیر با یکدیگر متحد کرد چیزی به نام دولت انگلستان وجود نداشته است. قبل از این اتحاد، انگلستان توسط پادشاه آن و پارلمان انگلستان اداره می شد.

دانستنی های کشور انگلستان (2)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

انگلستان

تاریخ

آغاز دوران جدید

در طول دوره تودور، رنسانس از طریق درباریان ایتالیایی به انگلستان رسید و مباحث هنری، آموزشی و علمی از دوران کلاسیک باستان را دوباره معرفی كرد. انگلستان شروع به گسترش مهارت‌های نیروی دریایی کرد و اکتشاف به سمت مغرب زمین توسعه یافت.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس