منتو مهاجرت

ویزاکاران منتوسفر


جهت خدمات مهاجرت فرم ارزیابی مهاجرت را پرکنید تا کارشناسان باشما تماس بگیرند .

مهاجرت به بلژیک, شرایط گرفتن اقامت و ویزای بلژیک, تحصیل در بلژیک

مهاجرت به بلژیک از طریق تحصیل

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (2 Votes)

 

مهاجرت به بلژیک از طریق تحصیل :

تحصیل در بلژیک فرصت بسیار خوبی برای اخذ اقامت این کشور و مهاجرت به این کشور است.با توجه به این تحصیل در بلژیک با صرف هزینه بسیار کم امکانپذیر می باشد و راهی بسیار هموار جهت اخذ اقامت کاری بلژیک است افراد زیادی این راه را جهت مهاجرت به بلژیک انتخاب می نمایند.ارائه ی مدرک زبان IELTS   یا TOFEL  برای پذیرش در تمامی مقاطع تحصیلی در کشور بلژیک الزامی است.

آموزش در مدارش و مؤسسات آموزش عالی به سه زبان هلندی، فرانسوی و آلمانی انجام می شود.

چگونه به بلژیک مهاجرت کنیم

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (3 Votes)

چگونه به بلژیک مهاجرت کنیم :

در اینجا به موقعیت هایی که توسط آنها می توانید تابعیت بلژیک را بدست آورید، اشاره شده است :

اخذ تابعیت بلژیک از طریق تولد

این نوع تابعیت از دو روش خاک یا خون حاصل می گردد. این تابعیت اصلی ترین نوع اخذ تابعیت می باشد که به آن تابعیت اصلی نیز گفته می شود .  به عنوان مثال اگر فردی در ایران متولد شود، بر طبق قانون مدنی کشور ما خواه ناخواه ایرانی به شمار می رود. در صورتی که شما در کشور بلژیک متولد شده باشید و بخواهید از این طریق تابعیت اخذ کنید

 

مهاجرت به بلژیک از طریق سرمایه گذاری

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.25 (2 Votes)

مهاجرت به بلژیک از طریق سرمایه گذاری :

کشور بلژیک از  جمله زیبا  ترین کشورهای اروپایی برای اقامت محسوب می شود . بلژیک دارای  ثبات و تعادل سیاسی و اقتصادی می باشد و کشوری است که  سیستم مالیاتی مناسب و نسبتاً پایینی

را داراست  . برای مثال معافیت های مالیاتی زیادی در امور سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور دیده می شود . یقیناً  کشور بلژیک یکی از بهترین کشورها در زمینه ی سرمایه گذاری اقامت میباشد.

متقاضیان اخذ اقامت در کشور بلژیک می توانند از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایند و پس از گذشت 3 سال برای اقامت دائم بلژیک اقدام کنند .

 

شرایط مهاجرت به کشور بلژیک

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.33 (6 Votes)

مهاجرت به بلژیک

درباره ی بلژیک :

اگر قصد مهاجرت به کشور بلژیک را  داشته باشید، با خواندن این مقاله می توانید با شرایط مهاجرت به این کشور آشنا شوید. باید توجه داشته باشید که اطلاعات کاملی در این مقاله ارائه شده استاز جمله اینکه،موقعیت های مختلف مهاجرت به بلژیک چگونه است و آیا می توان از طریق تحصیل، ویزای کار و سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت کرد؟ همچنین، توضیح کامل  در مورد شرایط جغرافیایی و آب و هوا، اقتصاد و فرهنگ این کشور، آورده شده است.

 

 

 

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس