منتو مهاجرت

لرنو وب

مهاجرت به ترکیه,اقامت ترکیه

راه های مهاجرت به ترکیه و گرفتن اقامت ترکیه

برای مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیه ابتدا باید بدانید که کشوری اوراسیایی است که بخش بزرگ کشور یعنی آناتولی یا آسیای کوچک در جنوب باختر آسیا و خاورمیانه واقع است و بخش کوچکی نیز به نام تراکیه در منطقهٔ بالکان (منطقه‌ای در جنوب خاور اروپا) قرار دارد. ترکیه در خاور با کشورهای ایران، جمهوری آذربایجان (نخجوان)، ارمنستان، و گرجستان؛ در جنوب خاوری با عراق و سوریه؛ و در شمال باختری (بخش اروپایی) با بلغارستان و یونان همسایه است.

مهاجرت به ترکیه, شرایط گرفتن اقامت و ویزای ترکیه , تحصیل

کسب درآمد های میلیون دلاری ترکیه از برگزاری عروسی های هندی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

 

کسب درآمدهای میلیون دلاری ترکیه ای ها ازعروس داماد های هندی

درحال حاضر بدلیل وجود بیماری کرونا تمام مراسم ها تعطیل شده است یکی از زیباترین شهرهای توریستی ترکیه شهر آنتالیا می باشد که میزبان عروسی های مجلل هندی است.

زندگی در ترکیه و هر آنچه که باید درباره آن بدانید

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.44 (8 Votes)

مهاجرت به ترکیه,اقامت ترکیه,تحصیل در ترکیهامروزه مردم دنیا با مهاجرت به کشورهای دیگر ، میخواهند برای خود کسب و کار و زندگی عالی دست و پا کنند. درصدی از همین افراد ترکیه را برای مهاجرت بر می گزینند. زندگی در ترکیه که یکی از 8 کشور توریستی دنیاست بسیار حیرت انگیز است و پستی و بلندی های خاصی را در زمینه های مختلف به دنبال دارد. یکی از مهمترین منبع درآمد کشور ترکیه از راه صنعت گردشگری این کشور می باشد اگر در فکر زندگی در ترکیه می باشید باید درمورد این کشور بیشتر بدانید :

شرایط اقتصادی ترکیه و راه اخذ مجوز کار در این کشور

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.25 (4 Votes)

ترکیه کشوری که در بین دو فرهنگ کاملا متفاوت قرار دارد و این موضوع باعث تاثیر گرفتن این کشور از هر دو کشور میشود.اما همچنان با تکیه بر فرهنگ گذشته خود توانسته از این موقعیت یعنی واقع شدن در بین غرب و شرق بهترین استفاده را بکند و  و از نظر علمی و دانشگاهی و یا اقتصادی در سطح خوبی قرار بگیرد.بیشترین جمعیت این کشور را مسلمانان تشکیل میدهد و به همین دلیل به یک مقصد خوب برای مسلمانان برای مهاجرت,کار ویا حتی تفریح تبدیل شده است.اقتصاد ترکیه ترکیبی از صنایع بومی و مدرن است که هر روز گستر ده تر میشود.ترکیه در زمینه ایجاد اشتغال برای جوانان در زمینه های فراوانا فعالیت های گسترده ای کرده است.

ویزای کار کشور ترکیه

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.36 (7 Votes)

 

ترکیه

آخرین قانون مرتبط با اشتغال خارجیان در ترکیه در سال ۲۰۰۳ به تصویب قانونگذار این کشور رسید. 

در حال حاضر بر اساس قانون شماره ۴۸۱۷ سه نوع اجازه کار برای سه گروه مختلف پیش بینی شده است.  این گروه ها شامل اجازه کار مدت دار و نامحدود برای کارکنان وابسته و کارکنان مستقل و موارد استثنائی می باشد. بر اساس این قانون ، خارجیان می توانند از اجازه کار مدت دار و یا نامحدود به شرط به جا آوردن شرایط مورد نیاز، بهره مند گردند. مدت اعتبار اجازه کار مدت دار بر اساس قرارداد کار ، یک سال بوده و برای کار در محل کار مشخص و حرفۀ خاصی صادر می گردد. پس از پایان یک سال اجازه کار برای همان شغل و محل کار تا سه سال دیگر تمدید خواهد شد و پس از این سه سال نیز این مجوز تا شش سال می تواند تمدید گردد. 

لازم به توضیح است که درصورتی که یک تبعه خارجی حداقل هشت سال به صورت مداوم در ترکیه اقامت داشته و اشتغال به شغلی داشته باشد ، اجازه کار دائم بدون در نظر گرفتن شرایط اشتغال در ترکیه و نیز بدون محدودیت جغرافیائی ، صادر خواهد شد. برای خارجیانی که حداقل پنج سال در ترکیه به صورت بلاانقطاع اقامت داشته و نیز درصورتیکه در این مدت نزد کارفرمائی اشتغال نداشته باشند مجوز اشتغال مستقل صادر می گردد.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس