منتو مهاجرت

لرنو وب

مهاجرت به سوئیس, شرایط گرفتن اقامت و ویزای سوئیس, تحصیل

شرایط ازدواج در سوئیس و اخذ اقامت سوئیس از راه ازدواج

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)

شرایط ازدواج در سوئیس و اخذ اقامت سوئیس از راه ازدواج


یکی از پیشرفته ترین و مرفه ترین کشورهای اروپایی سوئیس می باشد که به دلیل همین رفاه و امکانات این کشور مهاجرین بسیاری را سالانه می پذیرید .
اگر به عنوان زن و شوهر از کشورهای خارجی وارد سوئیس شوید از زمان ورود شما به سوئیس قانون ازدواج در سوئیس شامل شما هم می شود .

پیدا کردن شغل در سوئیس

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.38 (12 Votes)

کار در سوئیسسوئیس یک کشور دیدنی و زیباست.در کنار این زیبایی ها و کیفیت بالای زندگی در این کشور، سوئیس یک کشور فوق العاده برای کار و کسب درآمد است.اما در این کشور رقابت برای کسب شغل بسیار زیاد است و در این میان فرصت کسب شغل برای افرادی که ملیتی غیر از اتحادیه اروپا دارند کمتر است.این شرایط برای کسانی که در تخصص خود مهارت کامل دارند نیز وجود دارد.شرایط یافتن شغل در اکثر کشور های اتحادیه اروپا به این شکل است که هنگامی که شغلی آگهی می شود، اولویت اول با افراد بومی متقاضی شغل است، اگر نیرو از اقراد بومی تامین نشود،درخواست های متقاضیان از کشورهای همسایه ای که در اتحادیه اروپا هستند بررسی می شود و اگر باز نیرو تامین نشود به درخواست های مهاجرین جویای کار پرداخته می شود.

دانستنی های کشور سوئیس (2)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (2 Votes)

سوئیس

اقتصاد

سوئیس یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است. کشور سوئیس عضو اتحادیه اروپا نیست ولی عضو انجمن تجارت آزاد اروپا(EFTA) است. در سال ۱۹۹۹ میلادی سوئیس با اتحادیه اروپا قرارداد بست و عضو EFTA گردید. مطابق این قرارداد، داد و ستد بین کشورهای عضو اتحادیه با سوئیس آسان تر گشت. بانکداری در سوئیس یکی از مهم ترین بخش‌های این کشور بشمار می رود. شرکت‌های بیمه نیز سهم زیادی در اقتصاد سوئیس دارند. دیگر بخش مهم اقتصادی صنعت توریسم است. ژنو و زوریخ جزو شهرهای توریست پذیرند. همچنین کوهستان‌های این کشور میزبان گردشگرانی هستند که برای ورزش‌های برفی به این کشور سفر می‌کنند.

دانستنی های کشور سوئیس (1)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.33 (3 Votes)

سوئیس

سوئیس (آلمانی: Schweiz، فرانسه: Suisse، ایتالیایی: Svizzera) با نام رسمی کنفدراسیون سوئیس (به لاتین: Confoederatio Helvetica)، کشوری است در اروپای غربی که از شمال با آلمان، از شرق با اتریش و لیختنشتاین، از جنوب با ایتالیا و از غرب با فرانسه همسایه است.

این کشور ۷٫۵ میلیون نفر جمعیت و مساحتی بالغ بر ۴۱٬۲۹۰ کیلومتر مربع دارد. سوئیس کشوری است به صورت جمهوری فدرال و از ۲۶ ایالت تشکیل شده‌است که «کانتون» خوانده می‌شوند.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس