منتو مهاجرت

لرنو وب

مهاجرت به نروژ,اقامت نروژ

راه های مهاجرت به نروژ و گرفتن اقامت نروژ

برای مهاجرت به نروژ و اخذ اقامت نروژ ابتدا باید بدانید که پادشاهی مستقل و متمرکزی است که قلمروی آن بخش غربی شبه جزیره اسکاندیناوی، یان ماین و مجمع‌الجزایر سوالبارد در قطب شمال را دربرمی‌گیرد.[note ۱] جزیرهٔ پتر یکم در قطب جنوب و همچنین جزیره بووه در نزدیکی قطب جنوب قلمروهای وابسته به نروژ می‌باشند و به‌عنوان بخشی از پادشاهی محسوب نمی‌شود. نروژ مدعی حاکمیت بر بخشی از قطب جنوب به نام سرزمین شهبانو ماود نیز می‌باشد. تا سال ۱۸۱۴ (۱۱۹۲) جزایر فارو، گرینلند و ایسلند بخشی از پادشاهی نروژ محسوب می‌شدند.

مهاجرت به نروژ, شرایط گرفتن اقامت و ویزای نروژ , تحصیل

زمان برگزاری فستیوال ها وجشنواره های نروژ بهترین زمان مسافرت به این کشور می باشد

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)

 

جاذبه های طبیعی نروژ

Sognefjord بزرگترین فلات آبدره نروژ

هنگام سفر به نروژ از برزگترین فلات آبدره نروژ دیدن کنید مساحت داخلی فلات۲۰۴کیلومتر وبه شاخه های ورودی کوچکتر وفلات ابدره های کوچکتری در مسیر خود می بینید که پهناور ترین آن تقریبا ۵کیلومتر می باشد ودیوارهای صخره ۱۳۰۸متر ارتفاع دارد بهترین راه بازدید با قایق است وتورهای زیادی ای کار را انجام می دهند .یکی دیگر از مکان های گردشگری Fjaerlandمنطقه ای است که بزرگترین یخچال های اروپا مثل Jostedlsbreen وموزه ی یخ نوردی نروژ در آن قرار دارد

زیباترین کشور جهان برای مسافرت کجاست؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.10 (5 Votes)

 

سفر به نروژ

نروژ یکی از زیباترین کشور های جهان است  نروژ یکی از کشور های اسکاندیناوی می باشد که بخاطر وجود جاذبه های طبیعی مثل: یخچال ها ، کوه ها و فلات های ساحلی عمیق مشهور شده است اسلو پایتخت کشور نروژ که دارای موزه های زیاد وپوشیده شده است  از فضای سبز و دو زبان نروژی وسامی زبان های رسمی این کشور می باشند ارز رسمی نروژ کرون است.

کار و کاریابی در نروژ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

کار و کاریابی در نروژ


به طور کلی کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای پیشنهاد کاری شغل مورد نظر را درسایت کاریابی به مدت سه ماه آگهی می کنند اگر از 28 کشور عضو اتحادیه داوطلبی پیدا نشد و همچنین دانشجویانی که فارغ التحصیل شده اند و مجوز کار در نروژ را دارند برای این شغل اقدامی نکردند ، در این زمان از اتباع خارجی نیرو میپذیرند .

اخذ اقامت نروژ از طریق ثبت شرکت در نروژ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.33 (3 Votes)

نروژاخذ اقامت نروژ از طریق ثبت شرکت در نروژ


آنچه که همه ما به آن آگاهی داریم این است که برای شروع کسب و کار به یک برنامه ریزی احتیاج داریم .
در واقع اولین قدمی که برای ایجاد کسب کار برمیدارید بی شک برنامه ریزی و آماده سازی ست . چراکه بدون برنامه قطعا با شکست مواجه خواهید شد . شک نکنید که اگر قدم اول را درست و محکم برداید هم خودتا هم دیگران به شما اعتماد می کنند .

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس