منتو مهاجرت

لرنو وب 

جهت خدمات مهاجرت فرم ارزیابی مهاجرت را پرکنید تا کارشناسان باشما تماس بگیرند .

مهاجرت به نروژ,اقامت نروژ

راه های مهاجرت به نروژ و گرفتن اقامت نروژ

برای مهاجرت به نروژ و اخذ اقامت نروژ ابتدا باید بدانید که پادشاهی مستقل و متمرکزی است که قلمروی آن بخش غربی شبه جزیره اسکاندیناوی، یان ماین و مجمع‌الجزایر سوالبارد در قطب شمال را دربرمی‌گیرد.[note ۱] جزیرهٔ پتر یکم در قطب جنوب و همچنین جزیره بووه در نزدیکی قطب جنوب قلمروهای وابسته به نروژ می‌باشند و به‌عنوان بخشی از پادشاهی محسوب نمی‌شود. نروژ مدعی حاکمیت بر بخشی از قطب جنوب به نام سرزمین شهبانو ماود نیز می‌باشد. تا سال ۱۸۱۴ (۱۱۹۲) جزایر فارو، گرینلند و ایسلند بخشی از پادشاهی نروژ محسوب می‌شدند.

مهاجرت به نروژ, شرایط گرفتن اقامت و ویزای نروژ , تحصیل

کار و کاریابی در نروژ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

کار و کاریابی در نروژ


به طور کلی کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای پیشنهاد کاری شغل مورد نظر را درسایت کاریابی به مدت سه ماه آگهی می کنند اگر از 28 کشور عضو اتحادیه داوطلبی پیدا نشد و همچنین دانشجویانی که فارغ التحصیل شده اند و مجوز کار در نروژ را دارند برای این شغل اقدامی نکردند ، در این زمان از اتباع خارجی نیرو میپذیرند .

اخذ اقامت نروژ از طریق ثبت شرکت در نروژ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.33 (3 Votes)

نروژاخذ اقامت نروژ از طریق ثبت شرکت در نروژ


آنچه که همه ما به آن آگاهی داریم این است که برای شروع کسب و کار به یک برنامه ریزی احتیاج داریم .
در واقع اولین قدمی که برای ایجاد کسب کار برمیدارید بی شک برنامه ریزی و آماده سازی ست . چراکه بدون برنامه قطعا با شکست مواجه خواهید شد . شک نکنید که اگر قدم اول را درست و محکم برداید هم خودتا هم دیگران به شما اعتماد می کنند .

بهترین راه مهاجرت به نروژ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.32 (14 Votes)

نروژ

 

نروژ كشوری در شمال اسكاندیناوی است كه از سوی سازمان ملل، عنوان بهترین و بالاترین استانداردهای زندگی در دنیا را به خود اختصاص داده است.نروژ، كشوری است كه در آن میزان تحصیلات، درآمد ماهانه، امید به زندگی، بهداشت و تغذیه منطبق بر استانداردهای سازمان ملل می‌باشد و این استانداردها كاملا رعایت شده است. امید به زندگی در بین مردم این كشور تا 79 سال هم افزایش یافته است و موجب شده مردم آینده روشنی را برای خود تصور كنند. پایتخت این كشور اسلو می‌باشد وطبق استانداردهای متعارف زندگی در رده اول می‌باشد.

مشکلات تحصیل در نروژ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)

نروژ

کشور نروژ از جمله کشورهایی هست که متقاضیان زیادی برای تحصیل دارد زیرا دلایل زیادی وجود دارد که این افراد مایلند در این کشور تحصیل کنند به عنوان مثال کشور نروژ کشوری است که از لحاظ رفاه اجتماعی در سطح بالایی قرار دارد و همچنین امکان تحصیل رایگان در این کشور به این دلایل افزوده است. ولی در حال حاضر شرایطی بوجود آمده است که دانشجویان ایرانی را به طور کامل از این موضوع ناامید کرده است و دانشجویان ایرانی دیگرنمیتوانند مانند سابق حتی برای تحصیل وارد این کشور شوند.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس