منتو مهاجرت

لرنو وب

مهاجرت به نیوزلند, شرایط گرفتن اقامت و ویزای نیوزلند, تحصیل

هزینه های زندگی در نیوزلند برای مهاجرین

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.08 (6 Votes)

هزینه های زندگی در نیوزلند برای مهاجرینهزینه های زندگی در نیوزلند برای مهاجرین


کشور نیوزلند یا زلاند نو در جنوب غرب اقیانوس آرام واقع شده است . دو جزیره بزرگ و چندین جزیره کوچک به وجود آورنده ی این کشور هستند . زندگی در نیوزلند هزینه های زیادی را طلب میکنند هزینه های زندگی در نیوزلند همانند کشور استرالیا ست .اما از نظر اقتصاد از سطح پائین تری برخوردار است .

آشنایی با نیوزلند و اخذ ویزای کار نیوزلند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.38 (4 Votes)

نیوزلندآشنایی با نیوزلند و اخذ ویزای کار نیوزلند

قبل از مهاجرت آنچه که مورد توجه افرادی ست که تصمیم به مهاجرت دارند این است : کشور انتخابی از هر نظر بهتر از کشور خود باشد .
در یک نگاه کلی به کشور نیوزلند این نکته را کامل درک می کنید که مردمی دوست داشتنی و خون گرم و پر جنب و جوش و کاری دارد . و همچنین از نظر کسب و کار دارای سطح بالایی ست .
اکثر افراد به قصد تحصیل به این کشور مهاجرت می کنند و به دلیل امنیت و شرایطی که د رادامه بررسی می شوند سالانه افراد زیادی

دانستنی های کشور نیوزیلند (3)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.25 (2 Votes)

نیوزیلند

اقتصاد

نیوزیلند در دسته کشورهای توسعه ‌یافته و ثروتمند قرار می‌گیرد و در سال ۲۰۱۳ هفتمین کشور دنیا از نظر شاخص توسعه انسانی بوده است. اما اقتصاد آن بسیار وابسته به صادرات محصولات کشاورزی و دامپروری است. در سال ۲۰۰۹ لبنیات حدود ۲۱ درصد، پشم ۶٫۳ درصد، میوه ۳٫۵ درصد، ماهی ۳٫۳ درصد و دیگر محصولات کشاورزی و دامپروری از جمله شراب و گوشت ۱۳٫۲ درصد کالاهای صادراتی نیوزیلند را تشکیل می‌داده‌اند.

دانستنی های کشور نیوزیلند (2)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (3 Votes)

نیوزیلند

محیط زیست

محیط زیست نیوزیلند با جانوران و گیاهان یکتای خود از تمام نقاط دنیا متمایز است. این سرزمین حدود ۸۲ میلیون سال است که از خشکی‌های دیگر کره زمین جدا افتاده و همین موجب ایجاد جاندارانی شگفت‌انگیز شده که در برخی موارد ویژگی‌های باستانی ابرقاره گندوانا را حفظ کرده و به صورت فسیل‌هایی زنده درآمده‌اند.

این کشور تا قبل از ورود انسان در حدود سال ۱۲۸۰ میلادی فاقد هر نوع پستاندار خشکی‌زی بود و جایگاه بوم‌شناختی پستانداران را پرندگان و حتی حشرات اشغال کرده بودند. بسیاری از پرندگان این جزیره قدرت پرواز نداشته و اغلب جانوران و گیاهان آن نیز بومی انحصاری (اندمیک) این جزیره بودند.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس