منتو مهاجرت

ویزاکاران منتوسفر


جهت خدمات مهاجرت فرم ارزیابی مهاجرت را پرکنید تا کارشناسان باشما تماس بگیرند .

مهاجرت به کانادا با جدیدترین قوانین و شرایط اقامت کانادا

هزینه های تحصیل و زندگی در کشور کانادا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

هزینه های تحصیل و زندگی در کشور کاناداهزینه های تحصیل و زندگی در کشور کانادا


برای هر فردی زندگی در کشورهای جهان اول رویایی ست غیر قابل انکار که هزینه ی زندگی در این کشورها مانعی است برای این افراد که نمیتوانند برای مهاجرت اقدام کنند .
بنابراین عدم آگهی از این هزینه ها فرد را از فکر کردن به مهاجرت باز میدارد .

شرایط مهاجرت به کانادا با جدیدترین قوانین اقامت

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

مهاجرت به کانادا,اقامت کانادا,آخرین قوانین مهاجرت به کانادادر صورتی که قصد مهاجرت به کانادا و یا تمدید اقامت کانادا را دارید باید از نظر اداره مهاجرت کانادا واجد شرایط مهاجرت به کانادا باشید.از سوی دیگر باید به دنبال برنامه مهاجرتی باشید که با شرایط شما همخوانی داشته باشد.هر فردی میتواند برای کار,تحصیل,بازدید از خانواده و یا اقامت دائم کانادا درخواست دهد.اما درخواست دادن دلیلی بر قبول درخواست و تایید شرایط شما نیست.شما باید بتوانید با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی,تحصیلی و تخصصی خود یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا را انتخاب و از آن طریق برای اخذ شهروندی کانادا و یا اقامت آن اقدام کنید.البته سعی کنید در این راه با استفاده از تجربه و تخصص یکی از دفاتر مهاجرتی قدم بردارید.هر اشتباهی از سوی شما ممکن است دلیلی برای رد شدن درخواستتان باشد.در هنگام مصاحبه و یا تکمیل فرم معمولا سوالاتی در زمینه سن, میزان تسلط شما به زبان, تعداد اعضای خانواده, میزان تحصیلات, تجربه و یا تخصص کاری, میزان سرمایه و یا درآمد ماهیانه و ..از شما پرسیده میشود.

نکات مهم در مهاجرت به کانادا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

مهاجرت به کانادا,اقامت کانادا,تحصیل در کانادا

نکات مهم مهاجرت به کانادا

اگر تصمیم بر مهاجرت به کانادا را دارید پیشنهاد می کنیم به نکات زیر توجه لازم و کافی نموده تا روند انجام اقدامات اولیه لازم برای مهاجرت شما ، روان تر و با سرعت بیشتری انجام گیرد . پس این نکات هرچند کوچک و جزئی را جدی بگیرید :
1.    در زمان تکمیل فرم‌های مربوط به مهاجرت ، اطمینان حاصل کنید که تمام اسناد و مدارک لازم مثل شناسنامه و کارت ملی ، سند ازدواج ، گواهی پایان خدمت ، پاسپورت ، مدارک تحصیلی ، سوابق کاری ، و ... را همراهتان باشد که همان لحظه فرم ها را بدون مشکل پرکنید و اطمینان حاصل کنید که تمام مدارک خواسته شده را بدون هیچ کم و کاستی ارسال کنید .

جاذبه های گردشگری کانادا از مزایای اقامت در کانادا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 مهاجرت به کانادا,اقامت کانادا,تحصیل در کاناداجاذبه های گردشگری کانادا از مزایای اقامت در کانادا

آبشار نیاگارا
علی رغم اینکه یک طرف این آبشار در امریکا قرار دارد ، اما تقریبا می توان گفت که مرز مشترک دو کشور امریکا و کانادا است . آبشار نیاگارا یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری در دنیا به حساب می آید . گردشگران زیاد از تمام کشور های دنیا برای دیدن این آبشار بزرگ و بسیار زیبا ، به مرکز قاره ی امریکای شمالی و کشور کانادا می آیند. این آبشار در هر ثانیه ، حجمی معادل ششصد  هزار گالن آن به دریاچه می ریزد.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس