منتو مهاجرت

لرنو وب

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

ویزاهای خانوادگی وخویشاوندی استرالیا

ویزاهای خویشاوندی شامل ویزا هایی می باشند که در صورت اینکه عضوی از خانواده ی شما دارای آن باشد آن فرد می تواند پدر و مادر فامیل های درجه یک و در بعضی موارد استثنا می تواند فامیل های دور نیز باشد. ما در اینجا انواع ویزا را برای شما توضیح می دهیم.

ویزاهای والدین

این ویزا به دو گروه تقسیم می شوند:

ویزایی که باید حداقل نصف فرزندان دارای اقامت دائم کشور استرالیا باشند

ویزای والدین با سن بالا: که شامل افراد بالای 65 سال می باشد که ویژگی منحصربه فرد آن درخواست دادن ویزا در داخل کشور استرالیا است. از این گروه ویزا ها می توان به ویزای 804 و 864 که ویزا دائم می باشند و 884 ویزای موقت می باشد اشاره نمود.

ویزای والدین

ویزا ی والدین شامل افراد مختلف با سنین متفاوت می باشند. این ویزا شامل ویزا های 103 و 143 که دائمی و 173  ویزای موقت می باشد.

برای گرفتن ویزا 10 الی 15 سال وقت لازم است البته با دادن مبلغی نزدیک 40 هزار دلار استرالیا این زمان را به 2 الی 3 سال کاهش داد.

ویزای والدینی که نیازی به اقامت دائم نصف فرزندان در کشور استرالیا را ندارد

فرزندانی که ساکن کشور استرالیا می باشند ودارای ویزا دائم و یا حق شهروندی می باشند می توانند برای دریافت ویزای بلند مدت موقت برای والدین خود اقدام کنند. این ویزا ها برای اقامت دائم نمی باشند و پس از اتمام زمان ویزا ماهیت خود را از دست می دهند. برای اخذ ویزا بلند مدت والدین می توانید برای ویزای 3 ساله 600 اقدام نمایید. و ویزای 870 با اعتبار 3 و یا 5 ساله نیز قابل دریافت می باشد.

راحله افسر
Author: راحله افسر
معرفی نویسنده
راحله افسر هستم حدود 5 ساله که محتوانویسی حرفه ای در وب انجام میدهم. خوشحالم که در منتوسفر کنار شما هستم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس