منتو مهاجرت

لرنو وب

مهاجرت به آفریقای جنوبی, شرایط گرفتن اقامت آفریقای جنوبی, تحصیل در آفریقای جنوبی

آشنایی با هزینه های زندگی در آفریقا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

آشنایی با هزینه های زندگی در آفریقاآشنایی با هزینه های زندگی در آفریقا


آفریقای جنوبی از نظر جغرافیایی در جنوب قاره آفریقا واقع شده ست . این کشور چندین سال تحت استعمار انگلستان بوده است بنابرای زبان مردم این کشور انگلیسی ست . این کشور از طرف غرب توسط اقیانوس منجمد شمالی و اقیانوس اطلس و اقیانوس هند احاطه شده است .

مهاجرت به آفریقا از طرق اخذ ویزای کاری آفریقا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (2 Votes)

مهاجرت به آفریقا از طرق اخذ ویزای کاری آفریقا


آفریقای جنوبی که دارای تاریخی پراز فراز و فرود است در واقع سواحل دریای اطلس و هند محسوب میشود ،در جنوب آفریقا قرار دارد .
دلیل تاریخ متفاوت آفریقای جنوبی مهاجرت اروپایی به این کشور است ،همچنین دلیل دیگر این تاریخ میتواند موقعیت دریایی این کشور باشد .

تحصیل در آفریقای جنوبی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)

اگر می خواهید تجربه زندگی در یکی از کشورهای پرتنوع و رنگارنگ و البته پیچیده در سراسر دنیا را داشته باشید مطمئنا مهاجرت به آفریقای جنوبی و یا تحصیل و کار در این کشور یکی از انتخابهای اصلی شما است.از زمانی که (سال 1990) قوانینی برای از بین بردن تبعیض های نژادی در آفریقای جنوبی به اجرا درآمد,پروسه پیشرفت در این کشور سرعت گرفت و باعث شد تا این کشور به یک کشور دموکراتیک و پیشرفته تبدیل شود.در این کشور نزدیک به 11 زبان رسمی (که در این عدد فقط کشور بولیوی و هند بیشتر از آفریقای جنوبی هستند) در آفریقای جنوبی وجود دارد.آفریقای جنوبی را در سراسر دنیا به نام مکشور رنگین کمان می شناسند که این موضوع به دلیل فرهنگ متنوع آن است.مشکلات زیادی هم چنان در این کشور وجود دارد ، از جمله آمار بالای جرم جنایت خشونت آمیز ، فقر و یا آمار بالای بیماری HIV.

10 جاذبه گردشگری قاره سیاه

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

خیلی از افراد هستند که گمان میکنند که آفریقا و مردمان آن در زندگی روزمره خود فقط با فقر و شرایط بد اقتصادی و اجتماعی روبرو باشند.اما به این صورت نمی باشد و این بیشتر به دلیل تصاویر یا اخباری است که روزانه از کشور های آفریقایی می شنویم.قاره آفریقا در موارد بسیاری سرآمد و شناخته شده می باشد که به عنوان مثال طبیعت بکر و دست نخورده این قاره البته در بضی نقاط می تواند یکی از این موارد باشد.امروزه جاذبه های گردشگری قاره آفریقا با امکانات مناسب و به روز پذیرای گردشگران از سراسر جهان می باشد.در ادامه به معرفی 10 جاذبه گردشگری قاره آفریقا می پردازیم.البته انتخاب این 10 محل کار راحتی نبود و این به این دلیل است که قاره سیاه سراسر زیبایی و شگفتی و مناطق بکر است.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس