منتو مهاجرت

ویزاکاران منتوسفر


جهت خدمات مهاجرت فرم ارزیابی مهاجرت را پرکنید تا کارشناسان باشما تماس بگیرند .

مهاجرت به اسلواکی, شرایط گرفتن اقامت و ویزای اسلواکی, تحصیل

اقامت از طریق کار در کشور اسلواکی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (3 Votes)

اسلواکی

اسلواکی کشوری محصور به خشکی در اروپای مرکزی است که تا دهه ۹۰ در کنار کشور چک، کشور چکسلواکی را تشکیل می داد. این کشور تقریبا 5.4 میلیون نفر جمعیت دارد و پایتخت آن شهر براتیسلاوا است. این کشور از غرب با جمهوری چک و اتریش، از شمال با لهستان، از شرق با اوکراین و از جنوب با مجارستان هم مرز است. اسلواکی سرزمینی نیمه کوهستانی دارد. کوه های آن در شرق و شمال و قسمتی از غرب کشور واقع شده و آب و هوایش معتدل و مرطوب است. از شهر براتیسلاوا پایتخت اسلواکی تا شهر وین پایتخت اتریش 40 کیلومتر فاصله است. واحد پول این کشور یورو است. اقتصاد اسلواکی به تولید و صدور خودرو و وسایل الکترونیکی، به ویژه به آلمان، وابسته است و موتور محرکه اقتصادی اسلواکی به طور انحصاری تقاضای خارجی است. تاریخ استقلال این کشور ۱ ژانویه ۱۹۹۳، از چکسلواکی است. اسلواکی در سال ۲۰۰۴ به اتحادیه اروپا و در ۱ ژانویه ۲۰۰۹ به منطقه یورو پیوست.

دریافت اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در اسلواکی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

اسلواکی

جمهوری اسلواکی کشوری در اروپای مرکزی است که تا دهه 90 در کنار کشور چک، کشور چکسلواکی را تشکیل می‌داد.

اسلواکی با جمهوری چک، اوکراین، لهستان، مجارستان و اتریش همسایه است.اسلواکی سرزمینی نیمه کوهستانی است. کوه‌های آن در شرق و شمال و قسمتی از غرب کشور واقع شده‌اند. آب و هوای آن معتدل و مرطوب است.

تحصیل در کشور اسلواکی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

اسلواکی

امروزه تحصیل در اروپا به رویایی برای اکثریت دانشجویان در سراسر دنیا تبدیل شده است زیرا بازار کار و سرمایه ای که بعد از پایان تحصیلات در انتظار آنهاست آنها را به این سمت هدایت میکند.

یکی از کشورهای اروپایی که مورد نظر این افراد است کشور اسلواکی است. اسلواکی کشوری محصور به خشکی در اروپای مرکزی است.جمعیت آن حدود 5.4 میلیون نفر و پایتخت آن براتیسلاوا است.شهر براتیسلاوا 413 هزار نفر جمعیت دارد.این کشور از غرب با جمهوری چک و اتریش،از شمال با لهستان،از شرق با اوکراین،و از جنوب با مجارستان هم مرز است.تاریخ استقلال این کشور 1 ژانویه 1993،از چکسلواکی است.اسلواکی در سال 2004 به اتحادیه اروپا و در 1 ژانویه 2009 به منطقه یورو پیوست.اسلواکی همزمان عضو اتحادیه اروپا،حوزه یورو،منطقه شنگن و سازمان ناتو است.

مخارج زندگی در کشور اسلواکی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.13 (4 Votes)

اسلواکی

اسلواکی سرزمینی نیمه کوهستانی است. کوه‌های آن در شرق و شمال و قسمتی از غرب کشور واقع شده‌اند. آب و هوای آن معتدل و مرطوب است. قوم اسلواک در قرن پنج و شش میلادی در این منطقه ساکن شدند. اسلواکی عضو اتحادیه اروپا، پیمان آتلانتیک شمالی و سازمان تجارت جهانی است. دموکراسی در چکسلواکی بر مبنای مجلس استوار شده است. آخرین انتخابات مجلس در این کشور در سال 2006 برگزار شد. اما بیشتر قدرت اجرایی کشور در دست نخست‌وزیر است. نخست‌وزیر در اسلواکی رئیس دولت است و برکابینه نظارت می‌کند. دوره نخست وزیری چهار ساله است و معمولاً نخست وزیر، رئیس حزب برنده در انتخابات مجلس ملی است. مجلس اسلواکی 150 کرسی دارد که نمایندگان آن برای دوره‌ای چهار ساله انتخاب می‌شوند.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس