منتو مهاجرت

ویزاکاران منتوسفر


جهت خدمات مهاجرت فرم ارزیابی مهاجرت را پرکنید تا کارشناسان باشما تماس بگیرند .

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مهاجرت به اوکراین,اقامت اوکراین,تحصیل در اوکراین1) پاسپورت اوکراین

اگر کسی بشما چنین وعده ای داد که در زمانی کوتاه و بدون دریافت اقامت، برای شما پاسپورت اوکراین(تابعیت) میگیرد، شک نکنید که قصد فریب شما را دارد.کمترین زمان قابل قبول طبق قوانین اوکراین برای گرفتن تابعیت، دو سال و سه ماه میباشد، که آنهم برای خود شرایط و الزاماتی دارد که از حوصله بحث خارج میباشد.در اکثر مواقع پاسپورتهای تقلبی پیشنهاد میشود، که بدون تردید دیر یا زود تقلبی بودنش بر ملا خواهد شد!

پاسپورتهای تقلبی معمولا بواسطه ایجاد پرونده خویشاوندی جعلی انجام میشود که شما را بعنوان نوه یا نتیجه یک اوکراینی فوت شده در یکی از کشورهای دور شوروی سابق، بعنوان مثال ترکمنستان معرفی میکنند و در زمان تحویل مدارک با رشوه، جعلی بودن پرونده را استعلام نمیکنند! ولی در هر زمان دیگری با یک استعلام راز شما برملا میشود و بر عکس اقامت تقلبی کار شما با ضرر مالی و دیپورت شدن، تمام نمیشود و شامل جرم جنایی نیز خواهد شد!


2) اشتغال در اوکراین بدون نیاز به سرمایه و زبان

کشور اوکراین کشوری صنعتی و علمی، با نیروی کار ارزان میباشد.ولی متاسفانه از زمان جدایی از شوروی سابق، اقتصاد این کشور هنوز در سطحی نیست که بتواند  معضل بیکاری را برای متخصصین و مردم خود حل کند. چه برسد برای خارجیان!ولی لازم بذکر است با سرمایه ای کمتر از ایران میتوان اینجا درآمد زایی کرد.


3) ازدواج با اوکراینی و گرفتن اقامت

طبق قوانین اتباع خارجی پس از ازدواج باید یکبار خروج کنند و ویزای تیپ  د دریافت کنند و بعد از بازگشت دوبار اقامت موقت یکساله گرفته و بعد از دو سال اقامت دائم. که مسلما کنسولگری اوکراین در ایران ازدواج انجام شده در یک مسافرت را قبول نمیکند و بسیار راحت با چند سوال صوری بودن ازدواج مشخص خواهد شد! و ادعای اینکه بدون نیاز به رفت و برگشت و دریافت ویزای تیپ *د* میسر میباشد نیز غیر قانونی است و در خوش بینانه ترین حالت در زمان گرفتن اقامت دائم پس از گذشت دو سال، دچار مشکل خواهید شد (دانشجویان مشغول به تحصیل در اوکراین، میتوانند مستثنی باشند)


4) گرفتن ویزای شنگن با داشتن اقامت اوکراین

بدون شک داشتن اقامت اوکراین امتیاز مثبتی در بررسی درخواست ویزا میباشد ولی تضمینی در کار نیست! شما با داشتن اقامت اوکراین میتوانید به دفاتر کنسولی موجود در اوکراین برای درخواست ویزا مراجعه کنید ولی هیچ گارانتی و تضمینی برای دریافت حتمی وجود ندارد و بسیاری از هموطنان با این وعده ها به دام افراد سود جو افتاده اند.
 
 

دیدگاه‌ها  

farzane
0 farzane
سلاام به نکات خوبی اشاره شده بود عاالی بود مختصر و مفید ممنونم از مطالب خوبتون
پاسخ دادن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

این موارد جالب را هم ببینید .

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس