منتو مهاجرت

ویزاکاران منتوسفر


جهت خدمات مهاجرت فرم ارزیابی مهاجرت را پرکنید تا کارشناسان باشما تماس بگیرند .

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مهاجرت به اوکراین,اقامت اوکراین,تحصیل در اوکرایننکات ایمنی و مهم
کشور اوکراین بمانند سایر جمهوری های شوروی سابق، تا به امروز درگیر معضل فساد اداری میباشد.این فساد اداری میتواند در برخی مواقع سهولت در کاری را در بر داشته باشد، و در برخی موارد میتواند مشکل ساز باشد.
پروسه اقامت به چند دلیل بسیار حساس میباشد:
اول اینکه فرد متقاضی با هزینه مبلغ نسبتا زیادی اقدام به ایجاد پایگاهی هویتی برای خود در یک کشور دیگر میکند و این پایگاه مستلزم شالوده و زیر سازی قوی، میباشد.


بسیاری از هموطنان ایرانی ما بدلیل عدم آگاهی از قوانین و ریزه کاریهای آن، برای بدست آوردن پول در فضای بیکاری وبحران اقتصادی کنونی در اوکراین، نا خواسته وارد جریان مهاجرت به اوکراین و اقامت گیری میشوند و دراصل مهره های مورد استفاده سودجویان اصلی که در اکثر موارد وکلای ناباب، کارمندان فاسد، و یا باندهای کلاهبرداری هماهنگ با سیستمهای فاسد اداری، میباشند!
در دو سال اخیر بدلیل اتفاقات سیاسی و گردش تند سیاست اوکراین بسمت غرب، با هجوم زیاد اتباع خارجی به سمت اوکراین، این جریان تبدیل به جریانی پول ساز شده است که در وحله اول خود اوکراینیها متسلط به آن شدند و برای جذب بیشتر منابع مالی(متقاضیان) شروع به ایجاد حلقه های زیاد دلالی به دور خود کردند.در اصل، دلالهای فاقد علم و دانش کافی از همان اول بعنوان قربانی و سپر دفاعی برگزیده شدند.
چگونگی اجرای پروسه های نادرست:
این کلاهبرداریهای طولانی مدت در چند شکل مختلف انجام میشود.
در حالت اول اداره گذرنامه اقدام به صدور اقامت میکند بدون هیچگونه پرونده ای! در این روش بصورت فرمالیته کاغذبازیهای انجام میشود و در نهایت فقط دفترچه اقامت با شماره سریال برداشته شده از آرشیو صادر میشود و در مرزبانی هنگام ورود و خروج، فقط شماره سریال چک میشود و بانک اطلاعاتی دیگری موجود نمیباشد فعلا. این روش برای 2-3 بار ورود و خروج جوابگو میباشد و معمولا خود تهیه کنندگان با لو دادن این اسامی، در یکی از مسافرتها، مانع ورود شخص به داخل اوکراین میشوند و تا چند سال حق ورود به اوکراین را از ایشان سلب میکنند( در این صورت، شکایت و پیگیری فوق العاده سخت و تا حدودی نا ممکن خواهد بود)! این روش در سال 2008 اجرا شد و حدود 3000 خارجی قربانی شدند ...
در حالت دوم، پرونده تشکیل میشود ولی ناقص و دارای ایراد میباشد! در این روش که در حال حاضر بسیار رواج دارد(بدلیل سودجویی و ناتوانی درتشکیل پرونده کاملا قانونی) ، صدای ساز در مدت طولانی تری به گوش خواهد رسید.چرا که تا چند مرحله بازرسی این پرونده ها یا با پرداخت رشوه دیده نمیشوند و یا به روشی دیگر تا زمان خدمت مسئول پرونده(رییس آن اداره مذکور یا معاونینش) پرونده پنهان میماند!ولی پس از بازنشستگی یا تعویض این کارمندان، در اولین مراجعه به این اداره(برای انتقال مهر اقامت، یا تعویض عکس،و غیره)،که شامل بازبینی پرونده میشود،نقص پرونده و مدارک رو میشود و مشکلات آغاز میشود!
با امید به اینکه هیچ ایرانی ای در خارج کشور دچار مشکلاتی از این قبیل نشود، از تمامی عزیزان خواهشمندیم که با دقت بیشتری کارگذاران خود را انتخاب کنند و فریب چرب زبانی و وعده های شیرین را نخورند.
در مطلبی جداگانه وعده های دروغ و امکان ناپذیر در رابطه با اوکراین را توضیح خواهیم داد.
نوشته شده توسط مهرداد پورحسینی(مجموعه اوکراین خدمات).

دیدگاه‌ها  

مصطفى
0 مصطفى
سلام
تشكر از اطلاعات ارائه شده اگر امكان دارد بفرماييد اقامت دايم ظرف ٤٥ روز وبا ده هزار دلار هزينه اكان دارد جزء موارد نادرست باشد
پاسخ دادن
مهرداد پورحسینی
0 مهرداد پورحسینی
با درود
بله قیمت همین حدودها میباشد و زمان 45 روز هم شدنی است
پاسخ دادن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

این موارد جالب را هم ببینید .

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس