منتو مهاجرت

ویزاکاران منتوسفر


جهت خدمات مهاجرت فرم ارزیابی مهاجرت را پرکنید تا کارشناسان باشما تماس بگیرند .

مهاجرت به ایرلند, شرایط گرفتن اقامت و ویزای ایرلند, تحصیل

آشنایی با روش های ثبت شرکت در ایرلند و اخذ اقامت ایرلند از این روش

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)

 آشنایی با روش های ثبت شرکت در ایرلند و اخذ اقامت ایرلند از این روش


در ابتدا لازم است بدانیم ایرلند در سال 2014 از نظر کسب و کار بهترین کشور اروپایی شناخته شد  و همچنین به دلیل وجود سیستم شرکت هلدینگ ، شرکت های موجود در ایرلند بین المللی هستند .
از همه مهم تر ایرلند منطقه ایست با مالیات بسیار اندک .
این  سه امر گفته شده هرکسی را که به دنبال ثبت شرکت در ایرلند است را ترغیب میکند .

کار در ایرلند و شرایط ویزای کار ایرلند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

کار درایرلند,مهاجرت به ایرلند,اقامت ایرلندگرفتن ویزای کار در ایرلند از چند روش امکان پذیر است.یکی از روش ها ی کسب ویزا در ایرلند ویزای کار می باشد.اما از چه روش های می توان در کشور ایرلند ویزای کار دریافت کرد.در ادامه دو روش قانونی برای به دست آوردن ویزای کار ایرلند برای مهاجران نوشته شده است.قبل از اقدام برای اخذ این ویزا با متخصصین و یا وکلای مهاجرت در این زمینه مشورت کنید تا بتونید از سریعترین و بهترین راه این ویزا را اخذ کنید.

راه های اخذ ویزای کاری در ایرلند

  1. دریافت دعوت نامه کاری از شخص واجد شرایط که دارای شرکت معتبر در ایرلند است.
  2. روش دیگری که برای دریافت ویزای کار می توان استفاده کرد این است که در اگهی پذیرفته شوید ؛ در ابتداد 3 ماه در داخل ایرلند سپس در اتحادیه اروپاه آگهی داده می شود اگر شخص مورد نظر یافت نشد از کشورهای دیگر نیروی مورد نظر خود را استختام می نمایند فرد مورد نظر وقتی در این اگهی پذیرش شد می تواند برای اخذ ویزای کار اقدام کند.  پیدا کردن کار فرما در قاره اروپا شرایط خاص خودش دارد که در ادامه مقاله به آن خواهیم پرداخت.

اخذ اقامت از طریق کار در کشور ایرلند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.25 (2 Votes)

ایرلند

ویزای کار در کشور ایرلند از چند طریق امکانپذیر است که یکی از راه های گرفتن ویزای کار این است که شخص در کشور ایرلند یک دعوت نامه کاری از یک شخص واجد شرایط که دارای شرکت معتبر در ایرلند است دریافت نماید که شخص نیز باید شرایط لازم را داشته باشد . یکی دیگر از شرایط لازم پذیرفته شدن برای ویزای کار این است که در آگهی پذیرفته شوید ، که طی مراحلی که ابتدا ۳ ماه در داخل کشور سپس ۳ماه در اتحادیه اروپا آگهی شود اگر شخص مورد نظر پیدا نشود از ایران یا کشور دیگر نیرو میگیرند ، وقتی شخص در این آگهی پذیرفته شد می تواند برای اخذ ویزا اقدام نماید.

درباره کشور ایرلند و تحصیل در آن

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

ایرلند

جمهوری ایرلند یکی از کشورهای شمال غرب اروپاست. مرزهای کنونی این کشور پنج ششم خاک جزیره ایرلند را شامل می شود. ایرلند یکی از کشورهای ثروتمند دنیا و عضو سازمان ملل متحد است. رئیس جمهور ایرلند رئیس حکومت در این کشور است که برای دوره‌ای هفت ساله انتخاب می‌شود و تنها دو بار می‌تواند برای این سمت انتخاب شود. اگرچه ریاست‌جمهوری در ایرلند بیشتر جنبه تشریفاتی دارد اما بر اساس قانون اساسی اختیاراتی هم دارد. نخست‌وزیر ایرلند را رئیس جمهور به مجلس معرفی می‌کند.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس