منتو مهاجرت

لرنو وب

مهاجرت به تایلند, شرایط گرفتن اقامت و ویزای تایلند, تحصیل در تایلند

هزینه تحصیل و زندگی در تایلند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.63 (4 Votes)

تایلند

هیچ کس به جز خود شما نمی تواند یک میزان دقیق از هزینه ها در تایلند برای شما تعیین کند و دلیل آن اینست که تا خود شما به تايلند سفر نکنید و چند ماهی شخصا هزینه را پرداخت نکنید معیار هزینه دستتان نمی آید. ما تا جایی که بتوانیم کمکتان می کنیم و هرآنچه احساس کنیم می تواند به شما کمک کند ومفید باشد در اختیارتان میگذاریم. ماه اول خرج زیاد است ولي بعد كه با محيط آشنا شويد، کم می شود.

در تایلند موقع قرار داد خانه به رنج قیمتی برق توجه کنید و سعي كنيد فقط شبها از کولر استفاده كنيد .

هزینه های زندگی در تایلند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.33 (3 Votes)

تایلند

تایلند یکی از امن‌ترین کشورها در قاره آسیا است. حتما اگه به تایلند سفر کردید به این موضوع پی بردید مردم تایلند بسیار مردم خونگرم و مهمان نواز و بسیار مهربان هستند. آنها از مهمانها به گرمی اسقبال می‌کنند و مردمی بسیار آرام و صبور هستند. به ندرت عصبانی می‌شوند و با کسی با صدای بلند حرف نمی زنند و متاسفانه مردم از زبان انگلیسی خوب برخوردار نیستند ولی تراکم و جاذبه های توریسیتی فوق العاده زیبا از سواحل دیکستاپی گرفته تا بزرگترین مرکز خرید اسیا، تایلند را به مرکز سرمایه گذاری برای بسیاری از سرمایه گذاران تبدیل کرده است.

دانشگاه و نظام آموزشی تایلند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (2 Votes)

تایلند

هرچنددر ایران كشور کشور تایلند به عنوان كشور توريستي در آسيا شناخته شده است ولي ثبات اقتصاد كلان، وجود محيط خارجي مناسب و اتخاذ سياست هاي اقتصادي برون گرايانه، دخالت هاي اندك دولت در اقتصاد وداشتن بخش خصوصي مولد ،مستقل و گسترده و درنهایت گسترش مناطق آزاد اقتصادي و صنعتي موجب شده است تا کشور تایلند در ۴دهه گذشته بتواند به چنان سطح بالائی از رشد با ثبات اقتصادی دست یابد که با پیشی گرفتن از کشورهای مالزی و اندونزی (رقبای خود در مرحله دوم معجزه اقتصادی شرق) به عنوان پنجمین ببرآسیائی مطرح شد.

دانستنی های کشور تایلند (1)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

تایلند

تایلند با نام رسمی پادشاهی تایلند و نام سابق سیام، کشوری در شبه‌جزیره هند و چین واقع در جنوب شرقی آسیاست. کشور بودایی تایلند، شاهراه مذهب، فرهنگ و مهاجرت آسیای جنوب شرقی بوده است. تایلند کنونی در سال ۱۲۳۸ ایجاد شده و برخلاف کشورهای منطقه، هیچگاه مستعمره و تحت سلطه قدرت های اروپایی نبوده است. کلمه تای (Thai) به معنی آزادی است و تایلند یعنی سرزمین آزادی ها. در اوایل سده ۱۴، تایلندی ها شهر کوچکی را در سوخوتای بنا کرده و در اواسط این سده هم آنجا را به پادشاهی مستقل تایلند تبدیل کردند که پیدایش زبان، فرهنگ و معماری این کشور هم متعلق به همین دوره است. مردم تایلند، علاوه بر تایلندی های بومی این کشور، از نژادهای مختلفی از جمله چینی، لائوسی، مالزیایی ، پارسی و هندی هستند.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس