منتو مهاجرت

لرنو وب

مهاجرت به روسیه, شرایط گرفتن اقامت و ویزای روسیه, تحصیل

روش های تحصیل در بهترین دانشگاه های روسیه

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.83 (3 Votes)

روش های تحصیل در بهترین دانشگاه های روسیه


روسیه با داشتن 99.6% باسوادان یکی از معتبرترین سیستم های آموزشی جهانی ست .
در نتیجه هر کس که بخواهد به طور تخصصی و حرفه به تحصیلات ادامه دهد و در زمینه رقابت پیروز میدان باشد بی شک روسیه را برای تحصیل انتخاب می کند و تحصیل در روسیه را فرصتی می داند برای پیشرفت .

آشنایی قدم به قدم با روسیه

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

روسیه با هفده میلیون کیلومتر مربع پهناور ترین کشور جهان به حساب می آید و از این نظر یک پله بالانتر از کانادا قرار دارد.این کشور با جمعیت 143 میلیونی خود دارای چند قومیت است که در حدود 85 درصد جمعیت آن را نژاد روس تشکیل میدهد.اما فدراسیون روس نزدیک به 160گروه مختلف قومی دارد.این کشور در طول قاره اروپا و آسیا کشیده شده است.زبان رسمی مردم روسیه روسی میباشد اما در بین مردم زبان های خارجی نیز محبوبیت خاصی دارند,زبان های مانند انگلیسی,فرانسوی,آلمانی,اسپانیایی که بعضا این زبان ها در برنامه های آموزشی نیز گنجانده میشوند.پایتخت روسیه مسکو میباشد و نزدیک به یازده میلیون نفر در این شهر ساکن میباشند.

دانستنی های کشور روسیه (2)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

روسیه

فرهنگ

روسیه دارای جاذبه‌های تاریخی و اکوتوریستی فراوانی است.

تعدادی از جاذبه‌های تاریخی: کشور روسیه از جمله کشورهایی است که از استقبال توریست ها و جهانگردان برخوردار است. از جمله جاذبه‌های توریستی روسیه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: متروی مسکو، ساختمان‌های هفت خواهر، مجسمه مایاکوفسکی، مجسمه‌های لنین، میدان سرخ، موزه جنگ، پارک پیروزی، مقبره ولادیمیر لنین، مجموعه کرملین.

دانستنی های کشور روسیه (1)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

روسیه

روسیه (به روسی: Россия، واج‌نویسی: راسیا) با نام رسمی فدراسیون روسیه (Российская Федерация، واج‌نویسی: راسیسکایا فدراتسیا) پهناورترین کشور جهان است که در شمال اوراسیا قرار دارد. این کشور در آسیای شمالی و اروپای خاوری واقع است و با اقیانوس آرام شمالی و اقیانوس منجمد شمالی؛ و نیز با دریای خزر، دریای سیاه، و دریای بالتیک مرز آبی دارد. روسیه با ۱۴ کشور آسیایی و اروپایی مرز زمینی دارد و با کشورهای اطراف دریای برینگ، دریای ژاپن، دریای خزر، دریای سیاه، و دریای بالتیک ارتباط دریایی دارد.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس