منتو مهاجرت

لرنو وب

مهاجرت به رومانی, شرایط گرفتن اقامت و ویزای رومانی, تحصیل

کار در رومانی و روشهای اخذ ویزای کار رومانی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.08 (6 Votes)

کار در رومانی,ویزای رومانیکار در رومانی و روشهای اخذ ویزای کار رومانی


از نظر جغرافیایی رومانی در جنوب شرق اروپا و در حاشیه دریای سیاه واقع شده است .
اکثر متقاضیان مهاجرت به رومانی علاقه مند به أخذ ویزای کار در رومانی هستند چرا که أخذ ویزای کار نسبت به أخذ ویزای سرمایه گذاری هزینه کمتری دارد راه مطمئن تر و مقرون به صرفه تری ست.

دانستنی های کشور رومانی (3)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

رومانی

سیاست

این کشور در گروه کشورهای بلوک شرق سابق قرار داشت و دوران حکومت کمونیستی به رهبری نیکلای چائوشسکو در این کشور حدود سی سال به طول انجامید.

دوران حکومت چائوشسکو در رومانی با سرکوب و روش‌های خشن گره خورده بود و گفته می‌شود رومانی در آن زمان سرسخت ‌ترین حکومت استالینی در بلوک شوروی را داشت. این دوران آمیخته با سیاست‌های شخصیت ‌پرستانه، ملی‌گرایی، و دشمنی با کشورهای خارجی بود که نه تنها قدرت‌های غربی که شوروی را هم در بر می‌گرفت.

دانستنی های کشور رومانی (2)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

رومانی

حملات عثمانی

در قرن ۱۵ عثمانی حمله خود به منطقه والاچیا را آغاز نموده و این ناحیه را تحت کنترل خود درآورد اما این کنترل تا سال ۱۵۲۶ که عثمانی مجارستان را شکست داد غیرمستقیم بوده و تغییری در دین، سرزمین و مدیریت منطقه نداد. در اواخر قرن ۱۶ یکی از فرمانروایان محلی والاچیا بنام میخائیل شجاع علیه عثمانی قیام نموده و توانست برای مدتی کوتا ه والاچیا، ملداویا و ترانسیلوانیا را متحد نماید. اگرچه این دوران طولی نکشیده و با مرگ میخائیل شجاع در سال ۱۶۰۱ دوباره عثمانیها بر والاچیا و ملداویا و مجارها بر ترانسیلوانیا مسلط شدند اما همین حرکت حاکم مزبور باعث شد زمینه تحرکات بعدی به منظور متحد نمودن قسمت های مختلف سرزمین رومانی ایجاد شود.

دانستنی های کشور رومانی (1)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

رومانی

رومانی (به رومانیایی România) کشوری است در جنوب شرقی اروپا. پایتخت آن بخارست است. کشور رومانی از غرب با مجارستان و صربستان، از شمال شرقی و شرق با مولداوی و اوکراین و از جنوب با بلغارستان همسایه است.

رومانی با داشتن مساحت ۲۳۸٬۴۰۰ کیلومتر مربع نهمین کشور اتحادیه اروپا از نظر مساحت است و همچنین با داشتن ۱۹ میلیون جمعیت هفتمین کشور اتحادیه اروپا از نظر جمعیت است.

زبان رسمی این کشور زبان رومانیایی و واحد پول آن لئو رومانی است. بیشتر مردم رومانی مسیحی هستند که حدود ۸۷ درصد از شاخه ارتدکس تعلق دارند.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس