منتو مهاجرت

لرنو وب

مهاجرت به قبرس و گرفتن اقامت

دانستنی های قبرس

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)

قبرس

جمهوری قبرس کشوری جزیره ای است در شرق دریای مدیترانه که پایتخت آن شهر نیکوزیا است. این جزیره از شمال با ترکیه، از جنوب با مصر، از شرق با سوریه و از غرب با یونان همسایه است. این جزیره یکی از مقاصد مهم گردشگری دریای مدیترانه است و سالانه بیش‌ از ۵ میلیون گردشگر را به خود جذب می کند.

این کشور به دو بخش ترک نشین (شمالی) و یونانی نشین (جنوبی) تقسیم می شود که در آن هر دو زبان ترکی و یونانی رسمی هستند و در عین حال بیش از ۹۰% مردم بخش یونانی به زبان انگلیسی آشنا می باشند. یونانی ها ارتودوکس و ترک ها مسلمان هستند.

اقامت و مهاجرت به کشور قبرس

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 قبرس

۱) ویزای قبرس:

ویزا برگه ای است که در پاسپورت ایرانی متقاضی چسبانده می شود و عمدتا توسط سفارت قبرس در تهران برای اهداف توریستی صادر می گردد. حداکثر مدتی که به ایرانی ها معمولا ویزای توریستی داده می شود ۱ ماه می باشد.

زمانی که شما ملکی را در قبرس خریداری می کنید، صرف نظر از قیمت آن، حق درخواست ویزای مالتیپل را دارید. این ویزا به شما اجازۀ ورود مکرر به قبرس را در هر زمان می دهد.

وضعیت اشتغال در قبرس

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

قبرس

دولت قبرس از گذشته تا کنون جهت جذب سرمایه های خارجی در اقدامی زیرکانه نرخ مالیاتی که از شرکت ها می گیرد را به نسبت سایر کشورهای اروپایی پایین تر نگه داشته است. نرخ مالیات پایین به همراه امنیت بسیار بالا و استفاده از مزیت های عضویت در اتحادیه اروپایی باعث شده بسیاری از شرکت های خارجی و مخصوصا انگلیسی برای فرار از مالیات به قبرس پناه ببرند و شرکت خود را در قبرس ثبت کنند و به عنوان یک شرکت قبرسی در کشور خود به فعالیت ادامه دهند. به دلیل اینکه سالها این کشور مستعمره انگلستان بوده است قوانین مالی و حقوقی قبرس شباهت بسیاری به قوانین کشور کشور انگلستان دارد.

ثبت شرکت در قبرس و گرفتن اقامت

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

قبرس

با ثبت شرکت در قبرس می توان اقامت موقت ۲ ساله گرفت و مادامی که شرکت فعال باشد و هزینه بیمه و مالیات های مربوط به آن پرداخت شود می توان اقامت موسسان شرکت را تمدید نمود. علاوه براین پس از گذشت مدتی می توان برای گرفتن اقامت دائم اقدام کرد.

براساس قانون ، هرگونه فعالیت اقتصادی در قبرس باید در چارچوب یک شرکت ثبت شده انجام گیرد و کلیه حسابهای بانکی برای ممانعت از پولشویی و انواع تخلفات دیگر ، زیر ذره بین قرار دارند. حتی راه انداختن یک مغازه ساده نیز به یک شرکت ثبت شده احتیاج دارد. اگرچه می توان کارهای چندین مغازه و یا بیزینس دیگر را با یک شرکت ثبت شده انجام داد ولی به هر حال باید حداقل یک شرکت ثبت شده در پشت صحنه وجود داشته باشد.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس