منتو مهاجرت

لرنو وب

مهاجرت به لهستان, شرایط گرفتن اقامت و ویزای لهستان, تحصیل

نکاتی از شرایط و هزینه های زندگی در لهستان

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.25 (2 Votes)

نکاتی از شرایط و هزینه های زندگی در لهستان


لهستان در اروپای مرکزی قرار دارد و شمال این کشور دریای بالتیک واقع شده است .
مقدار هزینه هایی که هر فرد برای مهاجرت به لهستان باید متقبل شود برای شخص مقتضی بسیار مهم است .
چرا که قبل از اینکه تصمیم به مهارجرت بگیرید میتوانید از نرخ هزینه هایی که در لهستان خواهید داشت مطلع شوید و آگاهانه به

دانستنی های کشور لهستان (2)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

لهستان

سیاست

والدیسلاو گومولکا (Władysław Gomułka) در سال ۱۹۵۶ به عنوان رهبر حزب کارگران متحد (کمونیست) لهستان انتخاب شد، او خط فکری استالینیسم را تقبیح نموده و بسیاری از استالینیست‌ها را از کشور اخراج کرد، گومولکا تلاش کرد روابط خود را با کلیسا بهبود بخشد، او همچنین بسیاری از مزارع اشترانیققا را منحل نمود و مالکیت خصوصی را ترویج کرد. بعد از نابودی شوروی سوسیالیست زمان حکومت کمونیست‌ها بر لهستان هم به پایان رسید. لهستان به همراه چک و مجارستان در سال ۱۹۹۹ به عضویت ناتو درآمد. در آغاز جنگ عراق لهستان همواره یار وفادار آمریکا بود، لهستان در قالب نیروهای چند ملیتی در عراق، ۲۰۰ سرباز به این کشور فرستاد. در آوریل ۲۰۰۵ لهستان اعلام کرد تا پایان این سال همهٔ نظامیان خود مستقر در عراق را از این کشور خارج می نماید.

دانستنی های کشور لهستان (1)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

لهستان

جمهوری لهستان (به لهستانی: Polska) کشوری است در مرکز اروپا، از غرب با آلمان، از جنوب غربی با جمهوری چک، از جنوب با اسلوواکی، از شمال شرقی با لیتوانی و روسیه (منطقه برون‌بومی کالینینگراد) از شرق با بلاروس و از جنوب شرقی با اوکراین و از شمال با دریای بالتیک همسایه است.

قوه مجریه این کشور به ترتیب رئیس جمهور، نخست وزیر و هیئت وزیران است. رئیس جمهور برای مدت ۵ سال انتخاب می‌گردد که حداکثر یک رئیس جمهور می‌تواند دو دوره در این سمت خدمت کند.

ثبت شرکت در لهستان

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

لهستان

کلیه اشخاص از جمله حقیقی یا حقوقی میتوانند با ثبت شرکت در لهستان علاوه بر گسترش فعالیت های تجاری در کشور مزبور اقامت کشور مورد نظر را برای خود و خانواده خود دریافت کنند . لهستان  از اعضاى دائم اتحادیه اروپا و عضو حوزه کشورهاى شنگن مى باشد. کشور فوق از سال ٢٠٠۴ عضواتحادیه اروپا و از دسامبر ٢٠٠٧ وارد مجموعه کشورهاى شنگن شده است. بنابراین با داشتن اقامت لهستان  شما قادر خواهید بود به تمامى کشورهاى اتحادیه اروپا و شنگن بدون نیاز به ویزا سفرکنید و ویزاى بسیارى از کشورهاى غربى همچون کانادا ـ استرالیا ـ نیوزیلند و حتى آمریکا را براحتى کسب نمایید.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس