منتو مهاجرت

ویزاکاران منتوسفر


جهت خدمات مهاجرت فرم ارزیابی مهاجرت را پرکنید تا کارشناسان باشما تماس بگیرند .

مهاجرت به هلند,اقامت هلند

راه های مهاجرت به هلند و گرفتن اقامت هلند

برای مهاجرت به هلند و اخذ اقامت هلند ابتدا باید بدانید که کشوری است کوچک از قلمروهای پادشاهی هلند در شمال غربی اروپا با شانزده و نیم میلیون جمعیت که بیشترشان مسیحی پروتستان هستند. جمعیت مسلمانان هلند نزدیک به یک میلیون نفر است. پایتخت هلند شهر آمستردام است، اما به منظور تمرکززدایی بسیاری از وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها در شهر لاهه یا پیرامون آن مستقر شده‌اند.

مهاجرت به هلند, شرایط گرفتن اقامت و ویزای هلند , تحصیل

قوانین و روشهای مهاجرت کاری به هلند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.70 (5 Votes)

قوانین و روشهای مهاجرت کاری به هلند


ازوداج ، تحصیل وکار از جمله عوامل مهاجرت هستند .
مهاجرت کاری به کشور های مختلف قوائد خاصی دارد ، هلند دارای اقتصاد قوی ست بنابراین دلیل مقصد مهاجرت خیلی هاست .
اما آیا قوائد و قانون مهاجرت کاری به هلند را میدانند ؟

دانستنی های کشور هلند (2)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.83 (6 Votes)

هلند

سیاست

حکومت هلند پادشاهی مشروطه‌است که در آن شاه یا ملکه نقش چندان محوری در سیاست ندارد و بیشتر نماد وحدت ملی است. در ۳۰ آوریل ۲۰۱۳ میلادی، ملکه بئاتریکس از سمت خود کناره گیری کرد و پسرش ویلم الکساندر رسما پادشاه کشور شد. پیش از ویلم الکساندر به مدت ۱۲۰ سال زنان (ملکه‌ها) بر هلند حکومت کرده‌اند.

دانستنی های کشور هلند (1)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (4 Votes)

هلند

هُلند (به هلندی: Nederland (تلفظ: نـِیدِرلانت)، به انگلیسی: The Netherlands و Holland) کشوری است کوچک از قلمروهای پادشاهی هلند در شمال غربی اروپا با شانزده و نیم میلیون جمعیت که بیشترشان مسیحی پروتستان هستند. جمعیت مسلمانان هلند نزدیک به یک میلیون نفر است. پایتخت هلند شهر آمستردام است، اما به منظور تمرکززدایی بسیاری از وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها در شهر لاهه یا اطراف آن مستقر شده‌اند. هلند قسمت اصلی و اروپایی پادشاهی هلند (به زبان هلندی: Koninkrijk der Nederlanden کُنینک‌رَیک دِر نِیدِرلاندِن) بشمار می‌رود که جزایری را در آمریکای مرکزی نیز شامل می‌شود. هلند از شرق با آلمان همسایه‌است و از جنوب با بلژیک و از غرب نیز از طریق دریا با بریتانیا. بندر روتردام دومین شهر بزرگ هلند است و از نظر مساحت و تعداد اسکله‌هایی که دارد، بزرگ‌ترین بندر اروپا نیز به شمار می‌رود.

بورس تحصیلی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.75 (2 Votes)

بورس تحصیلی برای دانشجویان دوره کارشناسی:

 

برای دانشجویان دوره های کارشناسی (کامل یا کاردانی به کارشناسی) دو نوع بورس تحصیلی به شکل تخفیف در شهریه وجود دارد. توجه کنید که در دوره آمادگی دانشگاه هیچگونه بورسی تعلق نمیگیرد:

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس