منتو مهاجرت

لرنو وب

مهاجرت به ژاپن, شرایط گرفتن اقامت و ویزای ژاپن, تحصیل در ژاپن

اخذ اقامت ژاپن از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ژاپن

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.17 (3 Votes)

اخذ اقامت ژاپن از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ژاپن


برای اینکه شما بتوانید کسب و کار خود ر در ژاپن آغاز کنید حالا به عنوان کار فرما یا یم مدیر باید ویزای سرمایه گذاری در ژاپن را داشته باشید .
برای شروع سرمایه گذاری در ژاپن باید شناخت کافی نسبت این کشور را داشته باشید و درصد موفقیت خود را در بیزنس ژاپن تخمین بزنید.

مهمترین دلایل سفر به خاستگاه آفتاب

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

دلایل سفر به ژاپنکشور ژاپن که اولین مکان در دنیا می باشد که آفتاب در آن طلوع می کند و به همین دلیل به این کشور سرزمین آفتاب یا خاستگاه آفتاب گفته می شود.این کشور که در چندین سال گذشته پیشرفت چشمگیر و قابل لمسی در صنعت،تکنولوژی و غیره داشته، به یکی از مقاصد دیدنی و جذاب برای مردم دنیا علی الخصوص برای مردم آسیا تبدیل شده است.این حرکت رو به جلو و مثبت آنقدر تاثیرگذار بود که باعث شود ژاپن و سیستم اداره این کشور در دوره ای الگوی برخی کشورها تبدیل شود.با همکاری‌های دولت در بخش صنعت و نیز سرمایه‌گذاری گسترده در فناوری‌های پیشرفته، ژاپن به عنوان یکی از پیشگامان عمده در صنعت و تکنولوژی دنیا شناخته شده‌است. صادرات بخش عمده‌ای از درآمدهای اقتصادی ژاپن را تشکیل می‌دهد.محصولات صادراتی عمدهٔ ژاپن شامل تجهیزات حمل و نقل، اتومبیل، صنایع الکترونیک، ماشین آلات الکتریکی و صنایع شیمیایی هستند. در بخش صنایع ژاپن به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین کشورها در زمینه تولید اتومبیل، تجهیزات الکترونیکی، ماشین ابزار، فولاد و فلزات غیرآهنی، کشتی سازی، صنایع شیمیایی و نساجی و نیز صنایع غذایی فرآوری شده به‌شمار می‌آید. این کشور دارای چندین شرکت بین‌المللی با مارک‌های معتبری همچون تویوتا، هوندا، سونی، نیسان، سیتی‌زن و... است.ژاپن در حال حظر به عنوان یکی از 5 قدرت برتر اقتصادی جهان به حساب می آید.در ادامه سه دلیل اصلی برای سفر و یا مهاجرت به ژاپن آورده شده است.

15 واقعیتی که ژاپن را به یک کشور جالب تبدیل می کند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.25 (2 Votes)

عجایب ژاپنژاپن کشوری که در شمال شرقی آسیا قرار دارد با بیش از سه هزار و پانصد جزیره و فرهنگ و تاریخی کهن.مردم این کشور ژاپن را نیپون می نامند و این به این دلیل است که اولین نقطه ای که خورشید در آن طلوع میکند ژاپن است.به همین دلیل مردم ژاپن کشورشان را خاستگاه خورشید یا همان نیپون می نامند.این کشور در دنیا نیز به نام سرزمین آفتاب تابان مشهور شده است.ژاپن یک کشوری کوهستانی است و بیشتر جزایر آن آتشفشانی است و البته به شدت زلزله خیز می باشد.طبق آمار ارئه شده در این کشور سالی 1500 زلزله اتفاق می افتد.ژاپن از نظر اقتصادی در میان کشورهای برتر آسیا و حتی دنیا قرار دارد به نحوی که در سال 2010 به عنوان سومین قدرت اقتصادی دنیا بعد از آمریکا و چین همچنین عنوان دوم این رده بندی در آسیا را کسب کرد.این در حالی است که ژاپن دارای منابع طبیعی بسیار محدودی است.

دانستنی های کشور ژاپن (3)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.25 (2 Votes)

ژاپن

نظام سیاسی

بعد از پایان جنگ جهانی دوم در اوت ۱۹۴۵، ژاپن، گام نهادن در راه تبدیل به کشوری دموکراتیک را شروع کرد. قانون اساسی ژاپن که از سال ۱۹۴۷ لازم‌الاجرا بوده بر سه اصل استوار است: حاکمیت مردمی، احترام برای حقوق اولیه انسان و کناره گیری از جنگ. قانون اساسی همچنین استقلال سه شاخه مقننه، مجریه و قضائیه را تصریح نموده‌است.

ژاپن یک کشور امپراتوری است. حکومت در آن بصورت سیستم پارلمانی، شبیه بریتانیا می‌باشد که در حقیقت نخست‌وزیر آن را اداره می‌کند. امپراتور نماد کشور و وحدت ملی است و در رابطه با امور حکومتی قدرتی ندارد.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس