منتو مهاجرت

لرنو وب

مهاجرت به گرجستان, شرایط گرفتن اقامت و ویزای گرجستان, تحصیل

آسان ترین راه وشرایط مهاجرت به گرجستان چیست؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

شرایط مهاجرت به گرجستان در2020

گرجستان یکی از کشورهای عضو شورای اتحادیه اروپا می باشد ودرحال حاضر اگر بخواهید ارزان ترین کشور برای مهاجرت را انتخاب کنید گرجستان بهترین گزینه می باشد واز طریق سرمایه گذاری وخرید ملک، ثبت شرکت ،تحصیل می توانید اقامت دائم گرجستان را بگیرید باگرفتن اقامت گرجستان می توانید اقامت اروپا را نیز اخذ کنید

مهاجرت به گرجستان(2)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (2 Votes)

 گرجستان

مهمان نوازی 

مهمان نوازي گرم از ویژگی های مردم اين کشور است.

مقام و منزلت اجتماعی

جامعه گرجستان داراي سلسله مراتب است. به هنگام معرفي، ابتدا افراد مسن که جايگاه خاصي دارند معرفي مي شوند. بزرگ خاندان مسئوليت تصميم گيري مسائل تجاري يا خانوادگي را برعهده دارد.

مهاجرت به گرجستان(3)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

گرجستان

خط و زبان گرجی 

خط و زبان گرجي يکي از قديم يترين سيستم هاي نوشتاري جهان است. بر اساس روايات تاريخي که در کتاب باستاني «سرگذشت کارتيل » آمده است. خط گرجي در دوره استقرار دولت گرجستان شرقي يا ايبريا، در قرن سه و چهارم قبل از ميلاد اختراع شده است و گفته مي شود که اولين پادشاه کارتيل گرجستان شرقي الفباي گرجي را اختراع کرد. ولي با استناد به آثار مکتوب گرجي که در دسترس پژوهشگران قرار دارد تاريخ معتبر نوشتار گرجي از قرن پنجم مسيحي آغاز شده است. 

الفباي گرجي در قرون گذشته و عصر حاضر يگانه الفبايي است که تنها مورد استفاده گرجيان قرار گرفته است. ولي حوزه استفاده آن دربعضي موارد از سرحدات گرجستان تجاوز میکند. در قرون وسطي الفباي گرجي مورد استفاده بعضي از ساکنان شمال قفقاز از جمله داغستان، چچن و اينگوشيا قرار گرفته است. الفباي گرجي ۳۳ حرف دارد که از سمت چپ به راست نوشته می شود و تلفظ ۸ حرف آن مختص زبان گرجي مي باشد. خط گرجي با خط و زبان رايج در کشورهاي منطقه از جمله آذربايجان، ارمنستان و روسيه متفاوت است. علاوه بر خط و زبان گرجي، زبان آذربایجانی و روسي نيز در اين کشور رايج است. اما با توجه به نفوذ کشورهاي غربي بويژه اتحاديه اروپا در اين کشور، به مرور زمان از تعداد کساني که زبان روسي میدانند کاسته شده و تعداد افرادي که به زبان انگليسي صحبت ميکنند، افزوده مي شود.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس